V mnoha bazarech jsou nekalé praktiky na denním pořádku – stáčení kilometrů i maskování velkých závad. Pokud chcete koupit automobil, u něhož stav na tachometru odpovídá skutečnosti, podívejte se do nabídky skvělého projektu Autapooperaku.cz. Samotný název napovídá, že se specializuje na vozidla po operativním leasingu. 

U takového automobilu máte jistotu pravidelného servisování. Potěší vás i skutečnost, že ve velkém technickém průkazu je uveden pouze jeden majitel, a to leasingová společnost, která zaručuje transparentnost. 

Prověřené auto s pravidelným servisováním

Sice vás láká představa vyjet z autosalonu ve zbrusu nablýskaném vozidle, nicméně počítejte s poměrně vysokou pořizovací cenou. Přitom ojetý vůz po leasingu vám dokáže ušetřit desítky, možná i stovky tisíc korun. 

Ve svém okolí zřejmě máte i někoho, kdo si koupil ojeté auto a během několika dnů se mu porouchalo. Samozřejmě, nejedná se o nesmrtelné stroje, ale taková událost napovídá, že vozidlo pochází od nějakého šejdíře. Protože leasingová společnost nechává svá vozidla servisovat, navíc prochází servisem i předtím, než jdou do prodeje, nemusíte se obávat toho, že by vás nechala někde na cestách ve štychu. 

Předcházejte takový situacím a investujte do automobilu od prvního majitele. Prohlédněte si zevnějšek vozidla, vyžadujte všechny potřebné dokumenty k automobilu a nechejte si doložit i jeho původ. Stejně tak nahlédněte do servisní knížky. Přizvěte si k nákupu klidně i automechanika, aby nahlédl pod kapotu a zjistil, jestli je nabízené vozidlo v naprostém pořádku. Jestliže vám prodejce neposkytne všechno uvedené, dejte od něj raději ruce pryč. 

Business Lease s projektem Autapooperaku.cz

Dávno jsou pryč doby, kdy jste museli zdlouhavě hledat nějaké společnosti nabízející opravdu kvalitní ojetá vozidla. Autapooperaku.cz od Business Lease je autobazar, který nabízí ojetá vozidla po operativním leasingu stará tři až čtyři roky. 

Samozřejmostí je záruka najetých kilometrů, servisní knížka se všemi zápisy i historie pojistných událostí. Zkrátka nic před vámi neskrývá. Smlouva je jednoduchá a formulace jsou srozumitelné.

Spousta lidí se domnívá, že auta po operativním leasingu nejsou ve stoprocentním stavu a jsou zanedbaná. Jedná se však o mylnou domněnku a nechvalnou pověst. Stačí se podívat do nabídky Autapooperaku.cz a sami se přesvědčíte, že interiér není opotřebovaný a karoserie zničená. Business Lease pečlivě vybírá modely, které nabídne na prodej, a tím si udržuje skvělou reputaci. 

Jestliže řešíte i jak nákup automobilu zafinancujete, Business Lease se stane vaší pravou rukou a zajistí výhodné financování. V neposlední řadě si můžete prodloužit záruku na konkrétní součástky. U vybraného vozidla lze také využít možnosti odpočtu DPH. 

Přístup ze strany společnosti Business Lease je individuální, a proto si domluvte dopředu schůzku, aby se specialista prodeje mohl věnovat jen vám, seznámil vás s vybraným automobilem a sjednal vše potřebné.