Plánujete si koupit elektrický vozík? Zamiřte do firmy STILL, jež provozuje svůj e-shop také v ČR. Prodává vozíky nové i použité ve vynikajícím stavu. Zároveň nabízí možnost pronájmu vozíků. Flotila je přitom tak velká, že uspokojí opravdu každého zájemce o pronájem.

Vozíky od STILL pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem

Některým firmám vyhovuje pořídit si nový vozík, další si pro úsporu nákladů pořídí vozík již používaný, avšak zkontrolovaný odborníky a stále v perfektním stavu. Co však má dělat firma, jejíž vysokozdvižný vozík se porouchal? Nebo třeba společnost, která potřebuje krátkodobě navýšit kapacitu v období před Vánocemi? Přesně v takových situacích je nejlepším řešením dočasný pronájem vysokozdvižného vozíku.

Pronájem od STILL je vysoce flexibilní. Vozíky je možné pronajmout už od jednoho dne, ceny začínají zhruba na dvě stě padesáti korunách v závislosti od typu vozíku. V ceně jsou zahrnuté speciální vidlice, otoč či pozicionér. Pronájem je však možný i dlouhodobě, tedy v řádu měsíců. A nejlepší na tom všem je, že doba pronájmu se dá flexibilně upravovat. Pokud si tedy firma půjčí vozík například na týden jako náhradu za porouchanou vlastní techniku a po týdnu ještě nebude opravená, lze pronájem prodloužit. Případně naopak i zkrátit. Vše je pouze o domluvě.

Pronájem desítek vozíků pro vaše potřeby

Společnost STILL má v pronájmu u svých zákazníků tisíce vozíků, celoevropská síť jich zahrnuje 31 000. V Česku konkrétně nabízí zhruba sedmdesát druhů, nechybí třeba retrak, stohovač, tahač či nízkozdvižný vozík. Všechny v různém provedení, s rozdílnou nosností, velikostí apod. Vozový park je velmi mladý a veškerá technika nabízená k pronájmu je pravidelně kontrolovaná, takže si můžete být jistí, že dostanete zařízení ve špičkovém stavu. Součástí pronájmu je samozřejmě i full servis a dodávky náhradních dílů.

Pronájem vozíků je vhodným řešením i ve chvíli, kdy si chcete nějaký typ vozíku vyzkoušet. U společnosti STILL si ho na nějaký čas půjčíte, a když vám bude vyhovovat, můžete si ten stejný vozík zakoupit. Flotila techniky k pronájmu zahrnuje i nejmodernější elektrické vysokozdvižné vozíky, jimiž je STILL velmi dobře známý. Obecně se snaží pomáhat zákazníkům modernizovat sklady a objevovat výhody moderní techniky.

S vozíky STILL krok kupředu k automatizaci

S vozíky STILL přichází na řadu taktéž automatizace. Už dávno nejde o řešení pouze pro velké firmy, i menším společnostem může automatizace činností ve skladu přinést větší rychlost a snížení nákladů. Může a nemusí. STILL se rozhodně nesnaží doporučovat automatizaci všem. Pro každého zákazníka individuálně navrhne vhodnou úroveň automatizace, z níž bude skutečně profitovat.

STILL rozeznává tři úrovně automatizace. Při asistované jízdě jsou řidiči pouze podporováni asistenčními systémy. U částečně automatizované jízdy se vozíky částečně samy pohybují skladem, například regálové vozíky zvládnou optimální trasou najet ke správné pozici palety. Zodpovědnost však zůstává na řidiči. V rámci plně automatizované jízdy se vozíky ve skladech pohybují zcela samostatně. Ta správná úroveň se vybírá na základě sběru a analýzy dat. Firma STILL totiž není jen prodejce skladového vybavení, nýbrž komplexním partnerem, který pomůže zefektivnit fungování skladu. I toho vašeho, nezávisle na velikosti vaší firmy.