Nejvýše položený vodní ráj v Česku s relaxačním a dětským bazénem, s řadou vodních atrakcí, oblíbenými tobogány,  whirlpooly, saunou, parní lázní a širokou nabídkou masáží poskytuje ideální relaxaci a odpočinek skutečně každému. Komplex hotelu se nachází nadohled od lanovky a sjezdovek na třináct set metrů vysoký Medvědín. Stravování je zajištěno v restauraci přímo v areálu.
Budete relaxovat v renovovaných pokojích typu Superior – renovace probíhá od r. 2020 postupně bude renovováno všech 100 pokojů v areálu v moderním a stylovém designu.
Děti ubytované zdarma najdou zábavu nejen v aquaparku, ale také na dětském hřišti, trampolíně, minigolfu, stolním tenisu, plážovém volejbalu, badmintonu nebo při animačních programech zahrnutých spolu s ostatními atrakcemi v ceně pobytu.
Turistické trasy začínající na Medvědíně a v blízkém okolí Aquaparku zde najdou zdatní turisté, rodiny s dětmi i senioři. Děti určitě pobaví nová dětská turistická trasa Medvědí stezka začínající na Medvědíně.
Pro hosty hotel nabízí Výhodné balíčky a last minute: https://www.aquaparkspindl.cz/hotel/balicky/  akce nabité aquaparkem, polopenzí, relaxací v solné jeskyni a dalšími službami. Hosté areálu čerpají slevy na vstup do světa saun, slevy na masáže, na půjčovnu horských kol, dětských odrážedel, kolečkových bruslí aj.
Na podzim si určitě vyberete z nabídky Podzimních Wellness balíčků: https://www.aquaparkspindl.cz/hotel/balicky/ Čeká Vás relaxace v aquaparku s whirlpooly, v solné jeskyni nebo v novém wellness, které bude otevřeno od zimní sezony 2020-2021.
Lyžaři ocení naše Zimní balíčky: https://www.aquaparkspindl.cz/hotel/balicky/
a polohu areálu přímo u sjezdovek. Ze sjezdovky přímo na tobogán … to je motto Aquaparku Špindlerův Mlýn.  

Více informací a aktuální nabídku výhodných balíčků najdete na www.aquaparkspindl.cz

Aquapark : https://www.aquaparkspindl.cz/aquapark/
Hotel : https://www.aquaparkspindl.cz/hotel/

Špindlerův Mlýn 300, 543 51
info@aquaparkspindl.cz
+420 499 523 036