Krušné hory si získávají stále více příznivců. Husté lesy, rozsáhlé pláně a vznešené vrcholky zdejších kopců osloví každého milovníka přírody. Pokud byste chtěli toto nejdelší české pohoří blíže poznat, můžete se ubytovat v některém z hotelů slavných jáchymovských lázní, které jsou vstupní branou Krušných hor a mají všechny horské cíle nadosah. Lázně mají dlouholetou tradici, díky které nemá zdejší hotelová architektura v okolí vyrovnaného soupeře.

Vlajkovou lodí je neobarokní hotel Radium Palace, který se majestátně tyčí při vjezdu do města. Svým hostům nabízí služby na špičkové úrovni a je dějištěm všech významných momentů.

V lázeňském centru se pak nachází secesní Astoria s moderně dostavěnou restaurací U Vodopádu, z jejíž terasy je krásný výhled.

Historickou budovou je rovněž centrum Agricola, ve kterém se nachází krytý bazén a nově vybudovaný Saunový důl. Součástí centra je i fitcentrum a prostory, kde můžete absolvovat některou z nabízených masáží.

Svahu nad parkem dominuje postfunkcionalistický hotel Běhounek, ukrývající dobovou uměleckou výzdobu. Jeho plochá střecha tvoří jedinečnou letní terasu, na které si budete připadat jako na zaoceánském parníku. 

Příjemnou procházkou se dostanete k lanovce, která Vás vyveze na vrchol Klínovce. Na něm si můžete v letních měsících půjčit kola a vydat se na adrenalinový sjezd.

Vyžití zde najdou všichni ti, kteří mají rádi přírodu, ale po návratu z výletu si rádi dopřejí stylovou večeři.

Lázně Jáchymov mají pak další prvenství - jsou nejstarší a nejúčinnější radonové lázně v Evropě. Ze zdejších štol se čerpá voda pro léčebné koupele, díky kterým sem jezdí klientela z celého světa.

Srdečně zveme i Vás! 

Léčebné lázně Jáchymov a.s.
T. G. Masaryka 415
362 51 Jáchymov
www.laznejachymov.cz