Kemp Stříbrný rybník nabízí možnost ubytování v chatkách až pro 12 osob, které je vhodné pro rodinnou dovolenou s přáteli i pro skupinové akce (firmy, školy, srazy apod.). Chatky prošly kompletní rekonstrukcí, v každé je vlastní sociální zařízení, malá kuchyňka i televizor. Kemp disponuje prostornou travnatou plochou pro stanování i karavanová stání s přípojkami elektrické energie. Kromě klasických stanových ploch nabízíme i možnost ubytování v prostorných stanech TRAMP. Ty jsou vybaveny čtyřmi nebo šesti pohodlnými kompletně připravenými lůžky včetně lůžkovin. V kempu se nachází restaurace a kiosek, uvařit si můžete v místní kuchyňce.

Zdroj: Městské lesy Hradec Králové a.s.

A jak u nás trávit volný čas? Na své si přijdou milovníci adrenalinu i klidného odpočinku. Přímo v areálu naleznete Gladiátor arénu, Adventure park (laser game, archery game, minigolf, ralley dráhu, nafukovací atrakce pro děti), půjčovnu sportovního vybavení, pétanque, volejball a další. Stříbrný rybník pak nabízí možnost koupání včetně tobogánu, vodních atrakcí nebo hřiště na vodní pólo.

Bezprostředně na kemp navazuje rozsáhlý komplex městských lesů protkaný naučnými a pohádkovými stezkami, cyklo a turistickými trasami a zajímavými místy, které by neměly ujít pozornosti žádného návštěvníka – obory se zvěří, Rytířské hradiště, lesní tělocvična a mnoho dalších.

Přijeďte k nám načerpat sílu a energii a objevit zapomenutá dobrodružství a romantiku letního kempování. Těšíme se na setkaní s vámi v Kempu Stříbrný rybník.

Městské lesy Hradec Králové a.s., Přemyslova 2019, Hradec Králové 500 08
Kemp Stříbrný rybník - www.kempstribrnyrybnik.cz