Přímo v obci naleznete vyhlášené KOUPALIŠTĚ A KEMP LODÍN.

Koupaliště Lodín nabízí návštěvníkům tři bazény - dětské brouzdaliště s malou skluzavkou a sprchou, velký bazén rozdělený na tři různé hluboké části a dojezdový bazén pro velkou dvouproudovou skluzavku a tobogán.

Součástí velkého bazénu jsou také masážní sprchy a vířivka, samozřejmostí je i dráha pro kondiční plavání. Příjemným zpestřením se může stát aquaroller - běh po vodní hladině. Travnatý prostor v okolí nabízí ideální místo k relaxaci, přímo v pokladně lze zapůjčit také slunečník. V areálu se můžete občerstvit či si zahrát plážový volejbal.

 • Kemp je v provozu od roku 2004 a je otevřen od začátku května do konce září.
 • Recepce je v hlavní sezóně (prázdniny) sezóně v provozu od 8:00 h do 21:00 h, mimosezónu jsou recepční dostupní na telefonu +420 495 445 192 a ubytují vás po telefonické dohodě.
 • V roce 2015 splnil kemp podmínky pro zařazení do projektu Hradecko a zároveň je členem Asociace kempů České republiky.
 • Hosté mají možnost ubytování v dřevěných chatkách, vlastních stanech nebo vlastních karavanech.
 • V celém areálu je pitná voda, kemp je oplocen a v hlavní sezóně hlídán. 
 • Připojení k WiFi je v celém areálu ZDARMA!!!

Koupaliště.Koupaliště.Zdroj: Zadavatel.


Koupaliště.Koupaliště.Zdroj: Zadavatel.
Plážový volejbal
V bezprostřední blízkosti koupaliště se nachází hřiště na plážový volejbal,vhodné zejména pro rekreační hráče. Míč na hru je k zapůjčení na recepci, lajny připraveny. Rezervace není nutná, hřiště je přístupné po dobu otevření koupaliště.

Minigolf
(Minigolf je v rekonstrukci, bude pro vás opět připraven v sezóně 2022).
Areál campu byl v minulých letech rozšířen o několik drah minigolfu různé obížnosti. Samozřejmostí je zapůjčení holí i míčků. Vaše ratolesti mohou během hry prověřit pevnost hrací sestavy (skluzavka, houpačky) v blízkosti minigolfu, popř. ochutnat některou ze specialit místního občerstvení.
V okolí 10 km  jsou v provozu 2 golfová hřiště (Hrádek u Nechanic a Myštěves), máte-li zájem zjistit více informací, vyzkoušejte na hlavní straně "Tipy na výlet".

Hřiště s umělým povrchem a fitness areál
Zájemcům o sport je k dispozici hřiště s umělým povrchem vhodné prakticky ke všem míčovým hrám, míče i další sportovní náčiní k zapůjčení v recepci kempu. Dále je k dispozici zdarma a pro všechny fitness areál pro všestranné protažení vašich těl, svalů a kloubů pod vahou vlastního těla.

Hřiště s umělým povrchem.Hřiště s umělým povrchem.Zdroj: Zadavatel.

Doporučujeme:

 • nohejbal 
 • basketbal 
 • tenis 
 • stolní tenis 
 • kopaná 
 • volejbal    

Dětské hřiště
Dětské hříště vzdálené cca 200 m od campu nabídne Vašim dětem příjemnou zábavu, při které jsou samozřejmostí skluzavka, houpačky, houpadla pro nejmenší, provazová pyramida, šplhadla i hrazdy. Pro starší a odvážnější je zde sestava "pavouk" a "tuba". Bezpečnost i čistotu Vašich nejmenších za jakéhokoliv počasí zajistí gumový povrch.

Dětské hřiště.Dětské hřiště.Zdroj: Zadavatel.

Pergola
Večerní pohodu okořeněnou vůní vonícího masa z grilu (k dispozici také el. gril) si vychutnáte v dřevěné pergole - dřevěné uhlí možno zakoupit na recepci.       

Kemp recepce

Rezervace chatek, objednávky, informace:
září - květen: pouze v pracovních dnech od 7:00 - 15:00h
červen - srpen: recepční, denně od 8:00 h - 21.00h
telefon+420 495 445 192

Pokladna koupaliště

v sezóně (1. 6. - 1. 9. 2022) denně od 9:00 - 19:00h
telefon+420 495 445 152

https://www.camplodin.cz/

  Zdroj: Zadavatel.