ŠETŘETE ČAS- PŘIPRAVTE SE!
Aby Vám na dovolené nic nechybělo, je šikovné si před odjezdem vše včas naplánovat. Díky aplikaci Můj Globus si můžete v klidu domova připravit chytrý nákupní seznam, který můžete nasdílet s celou svou rodinou, při Vašem nákupu se Vám tak již nikdy nestane, že byste něco zapomněli a museli se pro to znovu vracet.

Náš TIP: Příprava nákupu může být zábavou pro celou rodinu. Zapojte do plánování nákupu i Vaše děti, sestavení nákupu v aplikaci je velice jednoduché a určitě ji hravě zvládnou. Vybrané výrobky mohou děti ručně vybrat nebo naskenovat do aplikace přímo z letáku Globus, který naleznete každý týden ve Vaší schránce.

STÁHNĚTE SI APLIKACI HNED TEĎ A ZAČNĚTE S PLÁNOVÁNÍM!
(odkaz zde: https://www.globus.cz/karlovy-vary-jenisov/muj-globus.html?utm_source=globus&utm_medium=internal&utm_campaign=sluzby )

ZÁBAVA POKRAČUJE – VYRAZTE NA NÁKUP!
Máte již hotový nákupní seznam se vším, co potřebujete? Vyrazte na nákup!
Aplikaci využijete i při samotném nakupování, se službou Scan&Go v mobilu naskenujte všechno vybrané zboží, které se Vám bude postupně odškrtávat z Vašeho nákupního seznamu. Přímo tak vidíte, co Vám ještě v košíku chybí. Jakmile máte vše, můžete rovnou vyrazit k některé z bezkontaktních pokladen Scan&Go a ušetřit tak čas vyndáváním zboží na pás či čekáním ve frontě u běžných pokladen. Pokud k nákupu nechcete využívat svůj mobilní telefon, můžete využít i ruční skenery Scan&Go, které naleznete u každého vchodu do hypermarketu.

Náš TIP: Nakupujte přímo do své tašky, rozdělte si tak již během nákupu pohodlně potraviny podle svých potřeb, abyste je již nemuseli znovu přendávat.

JAK NA SCAN&GO?
(odkaz zde: https://www.globus.cz/karlovy-vary-jenisov/scan-n-go.html )

KVALITNÍ ČERSTVÉ POTRAVINY Z VLASTNÍ VÝROBY
Kvalita a čerstvost potravin je pro nás prioritou! V každém hypermarketu najdete vlastní pekárnu a řeznictví, abychom Vám mohli zaručit to nejlepší! Výrobky tak od základu pečeme a připravujeme přímo v Globusu a Vy je pohodlně poznáte označené logem Poctivá výroba Globus. Všechny výrobky Poctivé výroby Globus pro Vás řezníci a pekaři připravují několikrát denně.

Náš TIP: V sortimentu Poctivé výroby Globus naleznete i balená hotová jídla, polévky, trvanlivé potraviny, či kvalitní polotovary z řeznictví Globus.

CO ZNAMENÁ LOGO POCTIVÁ VÝROBA GLOBUS?
(odkaz zde: https://www.globus.cz/karlovy-vary-jenisov/nabidka.html )

KOMPLETNÍ SORTIMENT NA JEDNOM MÍSTĚ!
Potraviny máte nakoupené a chybí vám už jen potřebné vybavení na dovolenou? V Globusu naleznete vše na jednom místě, ať už hledáte vodu do ostřikovačů, nafukovací lehátko, stan, dětské kolo či mnoho dalšího. Sortiment pravidelně dle sezónnosti rozšiřujeme.

ODMĚŇTE SE, NATANKUJTE A VYRAZTE NA DOVOLENOU!
Hotovo, nákup je za Vámi. Teď už si můžete užít šálek lahodné kávy s některým z produktů našich cukrářů v Café nebo oběd ze široké nabídky hotových i minutkových jídel z Restaurace Globus. Přímo u hypermarketu najdete i čerpací stanici s tou nejlepší cenou pohonných hmot ve městě!

NÁŠ TIP! Vyzkoušejte některé z jídel na minutkovém baru Restaurace, kde Vaše jídlo přímo před Vámi připravují naši kuchaři.

DENNÍ MENU RESTAURACE GLOBUS JENIŠOV NALEZNETE ZDE
(odkaz zde: https://www.globus.cz/karlovy-vary-jenisov/nabidka/restaurace.html )

Těšíme se na Vás v Globusu Jenišov u Karlových Varů!
Obchodní 30, 362 11 Jenišov u Karlových Varů
(odkaz na kontaktní údaje a otevírací dobu: https://www.globus.cz/karlovy-vary-jenisov.html )