Když americká společnost Novavax koupila na jaře roku 2020 výrobní závod firmy Praha Vaccines, nyní nesoucí název Novavax CZ, svět už více než čtvrt roku zápasil s pandemií nebývalých rozměrů. Závod byl akvírován pro to, aby se okamžitě zapojil do boje společnosti Novavax s nemocí Covid-19. Ve středočeské Bohumili se očkovací látky vyrábí více než sto let, je to tedy místo s obrovským know-how a zkušenostmi.

Nabízíme čisté prostředí, inovativní přístup a přátelský kolektiv

Novavax CZ, závod ve středních Čechách, v Bohumili nedaleko Kostelce nad Černými lesy, se řadí mezi špičková výrobní zařízení, které využívá mnohé z nejmodeřnějších technologií a vědeckých i výzkumných procesů pro produkci klíčové složky vakcíny proti COVID-19. Konkrétně se jedná o proteinový antigen, který učí imunitní systém rozpoznat virus jako nechtěného vetřelce. Pokud imunitní systém na virus znovu narazí, je už připraven vyvolat imunitní odpověď a zabránit nemoci. V současnosti probíhá nábor nových zaměstnanců na celou řadu pracovních míst.

Kvalitní profesní zázemí, nepřetržitý technický servis a podpora osobního růstu - to vše dělá Novavax CZ skvělým místem pro práci. Inovativní a otevřený přístup je klíčový pro úspěch celé firmy, a to nejen v oblasti vědy a výzkumu, ale i při péči o zaměstnance.

Novavax CZ usiluje o zajištění přátelského a motivujícího prostředí pro svůj mezinárodní týmu zaměstnanců obohacený o celou řadu benefitů, včetně podpory při relokaci z Moravskoslezského kraje. Společnost aktuálně nabírá na výrobní a technické pozice, stejně jako nabízí volná místa v oblasti kontroly kvality, údržby a administrativy.

Zdroj: Novavax CZ

Možnost uplatnit svůj potenciál zde mají čerství absolventi širokého spektra oborů, ale i pracovníci s mnohaletou zkušeností hledající novou výzvu.

Novavax je biotechnologická společnost, která vyvíjí vakcíny nové generace proti celé škále infekčních chorob. Více než deset let zdokonaluje výzkum očkovacích přípravků pro širokou veřejnost a pomáhá tak  řešit celosvětové zdravotnické hrozby.