1. Jsou tady všichni a všechno – motorky, čtyřkolky, skútry a příslušenství.

2. Spousta značek zde bude mít své světové premiéry a ukáže, co ještě nikomu neukázala.

3. K tomu všemu se tady naprosto skvěle nasnídáš, naobědváš i navečeříš – v Burger Festival Aréně. Ta zabrala celé kulaté Zetko, je tam přes 50 prodejců a k tomu doprovodný program, takže se u jídla i pobavíš.

4. Budou tady fajn lidi, jak z motobranže, tak Vipáci, co mají rádi vůni motorek – takže můžeš povykládat nebo se pofotit s Davidem Matáskem, Vláďou Polívkou, Pavlem Liškou, Honzou Revaiem, Karlem Abrahámem, Pepou Sršněm, Adamem Peschlem, Katkou Jandovou, Veronikou Hankocyovou, Ollie Roučkovou, Kamilem Střihavkou, Igorem Brezovarem nebo Martinem Písaříkem. Většinu z nich si odchytíš ve čtvrtek 29. 2. na zahájení (13.30 v hale F), některé pak během celé akce.

Zdroj: Veletrhy Brno, a.s.

5. Neumíš jezdit, nemáš ještě řidičák, ale chceš si to vyzkoušet? Tak jedině v Zážitkové hale v hale G1 – moto oblečení s sebou, helmu ti půjčí a můžeš vyrazit na 10minutovou jízdu nebo ti odvážnější na překážkovou dráhu. A třeba hned na nejvyhledávanějším modelu BMW R 1300 GS! www.prijdseprojet.cz

6. A co adrenalin? Toho rozhodně nebude málo! Adam Peschel ti se svou squadrou "bláznů" rozproudí krev v žilách a krásná a sexy programátorka a jediná stunt riderka v ČR Katka Jandová ti zvedne… (tep).

7. Jsi spíše na starší ročníky? Proč ne! Kuriózní výstava legendárních československých motocyklů Jawa a ČZ bude to pravé. Každý model zde ale bude rovnou dvakrát. Jednou jako naleštěný a dokonale renovovaný veterán, a jednou jako totální vrak či torzo vylovené z řeky, vykopané na poli či vyhrabané ze stodoly zpod slámy. Chybět nebudou ani předválečné motocykly Ogar.

8. Můžeš vybrat nejlepší motorku a pak mít dobrej pocit, že jsi odhlasoval ve správný anketě - www.motocyklroku.cz

9. Protože si tady zařádí všichni milovníci soutěží! Vyhrát můžete třeba…

10. Protože Brno je, jak zpívá Ivan Mládek, zlatá loď, za děvčaty z Brna choď… tak my ještě dodáváme - a všichni na MOTOSALON!