Není tomu tak dávno, kdy se první dodávky s polepem 123-Transporter objevily v Praze a Plzni.  Společnost, která po několikaletém úspěšném působení v Rakousku a Německu, nyní expanduje i do našeho regionu. V čem spočívá tento výjimečný koncept a čím způsobil takový rozruch v segmentu pronájmu užitkových vozů?

Společnost nabízí pronájem dodávek hned s několika inovacemi, kde asi nejmarkantnější rozdíl oproti standardním půjčovnám je ten, že si zapůjčení dodávky můžete vyřídit zcela online.  Pro uživatele je rovněž obrovskou výhodou fakt, že dodávky jsou dostupné 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, takže si mohou vybrat čas pronájmu přesně dle svých potřeb.

Další nespornou a velmi oceňovanou výhodou je to, že všechny dodávky jsou umístěny na soukromých pozemcích partnerů a nezatěžují tak svým parkováním část velmi přeplněná veřejná parkovací místa. Zákazník tak má možnost rovněž po dobu pronájmu dodávky parkovat na soukromém místě.

Reakce prvních zákazníků se často týkaly transparentnosti cen a často byla zmiňována i výhoda možnosti neomezeného nájezdu kilometrů, který bývá v klasických autopůjčovnách velice často limitován. Výhodou je i stále se rozšiřující síť míst kde si vůz můžete vyzvednout a následně jej vrátit. Dle informací od Alberta Vu, CEO společnosti 123 Shared Mobility Czechia provozovatele služby 123-Transporter plánuje do konce roku provozovat v Česku 100 dodávek.

Pokud vás služba pronájmu dodávek zaujala, jistě se vám bude hodit informace o nejbližším místě kde si dodávku od 123-Transporter můžete zapůjčit. V Berouně jí najdete v areálu hobbymarketu OBI na adrese Plzeňská 475.