Doby, kdy se výrůstky na kůži odstraňovaly bolestivě ostrou lžičkou či tekutým dusíkem, jsou díky laseru pryč. „To, co lékaři dříve běžně frézovali, vyřezávali a zmrazovali, dnes elegantně, precizně a takřka bezbolestně odstraníme laserem,“ říká MUDr. Marta Moidlová, primářka kliniky LaserPlastic.

Od prvního Erbia z Turnova po dnešní 360° laser
Klinika LaserPlastic má dodnes stále funkční první erbiový laser u nás vyrobený českou firmou v Turnově v 90. letech minulého století. Vedle toho disponuje kompletní škálou přístrojů všech generací. Sbírka čítá desítky zařízení a nejrůznějších laserů.

Zdroj: LaserPlastic s.r.o.

Na přelomu roku přivítala klinika další nové přírůstky, mezi nimi liposukční laser, který dokáže zachovat tuk tak kvalitní, že je ihned aplikovatelný do jiných částí těla. Vedle odsávání tuku umí také efektivně vypnout pokožku a postavu rovnoměrně vymodelovat.

„Unikátní laserové vlákno vyzařuje paprsek radiálně ve 360 stupních, a jeho energie je tak rovnoměrně distribuována do podkoží. Ta v ošetřované oblasti remodeluje kolagenní vlákna a dál stimuluje tvorbu kolagenu, která s výrazným efektem kůži rovnoměrně vypne,“ vysvětluje MUDr. Tománek, specialista na liposukční a modelační techniky na klinice LaserPlastic. Toto ošetření lze podstoupit také ambulantně, pouze s místním znecitlivěním.

Zdroj: LaserPlastic s.r.o.

Akce -10.000 Kč na liposukci přístrojem BeautiFill s heslem MEZINÁRODNÍ DEN SVĚTLA.
* Zákrok je nutné absolvovat do 30. 9. 2023.
Objednejte se na:
https://laserplastic.cz/ 724 860 082  / laserplastic@laserplastic.cz

Photoshop již není třeba
Moderní lasery mají v estetické dermatologii široké použití. Umí odstranit nevzhledné výrůstky, žilky či tetování, vyhladit vrásky nebo vypnout pleť. „Lasery se odlišují podle vlnových délek a parametrů. Díky tomu působí na nejrůznější nedokonalosti mnoha způsoby. Dokážou kůži omlazovat, uvadající pleti vdechnou nový život, krásně ji vypnou a vyhladí,“ vysvětluje primářka Moidlová.

Zdroj: Source: Wikimedia Commons

Klinika LaserPlastic je zároveň prvním a dosud jediným zařízením v České republice, které používá inovativní laser Pixel v plné konfiguraci pro korektivní dermatologii. Tento laser pracuje zejména na principu ablace, tedy odpařování svrchní vrstvy kůže. Na pokožce vytváří malé body o velikosti pixelu, odtud jeho název Pixel. Převratnou novinkou je zejména umožnění snadného a rychlého ošetření velkých ploch, jako je krk a hrudník, díky průlomovému aplikátoru.

„Precizní ošetření povrchové vrstvy kůže a hluboký termální efekt aplikátoru, který stimuluje obnovu kolagenu, je ideální pro ošetření jemných linek i hlubokých vrásek. Stejně efektivně přístroj odstraňuje pigmentové skvrny způsobené opalováním i nepravidelnou barvu nebo texturu kůže,“ tvrdí MUDr. Moidlová.

Zdroj: LaserPlastic s.r.o.