Zdroj: Röchling Engineering Plastics, s.r.o.S 91 lokacemi po celém světě je skupina Röchling největším dodavatelem plastových polotovarů, ať se jedná o součástky automobilů, laboratorní techniku, stavebnictví, potravinářství či jakýkoli jiný průmysl. Již 200 let pro Vás vyvíjíme přední inovace pro široké spektrum aplikací.

V rámci Evropy působí společnost v 15 zemích, kde ji reprezentuje téměř 60 lokálních jednotek z divizí Automotive, Medical a Industrial.

Díky úzké spolupráci mezi jednotlivými pobočkami mají zákazníci zajištěny dodávky kompletního portfolia produktů Röchling Industrial ze 2 lokací v České republice: termoplastické polotovary z Plané nad Lužnicí a obráběné díly z Nového Města na Moravě.

Röchling Engineering Plastics, s.r.o. se sídlem v Plané nad Lužnicí v jižních Čechách dodává jednak produkty z vlastního výrobního portfolia (extrudované desky, dráty a tyče z polypropylenu), ale především také produkty ostatních výrobních závodů (polotovary z PE, PVC, PVDF, PA, POM, PEEK, PET, PS….). V souvislosti s kontinuální expanzí dojde v letošním roce k přestěhování celé společnosti do nových prostor v Táboře, díky čemuž bude dosaženo razantního rozšíření stávajících kapacit jak z hlediska výrobního a skladovacího, tak i z pohledu personálního. K 20.výročí svého založení tak firma opětovně posílí svou pozici lídra mezi dodavateli plastových polotvarů nejen v rámci České republiky, ale i v rámci celé střední a východní Evropy. Do dalšího období vstoupí s novým názvem: Röchling Industrial Tábor.

Sesterská společnost Röchling Industrial Nové Město NM s.r.o. se specializuje na výrobu strojních součástí z alkalického polyamidu (PA6) a Laminexu. Produktové portfolio zahrnuje zejména lanová, řetězová, výtahová kola pro strojírenský a stavební průmysl, a také speciální výrobky z termosetů pro hutní a důlní průmysl. Produktové portfolio se nově rozšíří o frézované díly.

Díky volnému trhu v rámci EU a Schengenskému prostoru jsme schopni operativně plnit přání našich zákazníků, a i přes negativní vlivy v podobě růstu cen vstupů, nedostatku výrobních surovin nebo konfliktu na Ukrajině se neustále snažíme zajistit pro Vás, naše zákazníky, co nejvyšší disponibilitu našich produktů a maximální servis.

Evropa nás spojuje, my spojujeme Evropu.

www.roechling.com/industrial