Letní horko a osvěžující voda k sobě prostě patří. Proto si v Demänová Rezort můžete užít velký 20metrový bazén, malý dětský bazén a spoustu zábavy na tobogánech a aquazorbingu.

Na Slovensku je mnoho kvalitních aquaparků s různými možnostmi ubytování. Proto vám přinášíme 7 důvodů, proč byste měli dát šanci bazénům Aqua FUN v Demänová Rezort.

1. Aqua FUN je pro hosty zdarma

Když se řekne slovo aquapark, mnozí z nás se začnou obávat o rodinný rozpočet. Pokud si však objednáte pobyt v Demänová Rezort, celodenní vstup do Aqua FUN je pro každého hosta na každý den zcela zdarma.

2. Atrakce ve vodě i na vzduchu, které neomrzí

Děti určitě zláká vodní džungle plná skluzavek, které vévodí velký pirát. Malé děti si vodu zamilují díky malému bazénku s bezpečnou skluzavkou do spodního bazénu.

V areálu FUN centra, kde se bazény nacházejí, je spousta jedinečných atrakcí. Pokud si děti budou chtít od vody odpočinout, zabaví je třípatrové 3D bludiště se skluzavkou, XXL trampolíny nebo mini zipline. Pro hosty je také zdarma. 

Zdroj: Demänová Rezort

3. Animační program také v bazénech

V létě se tu rozhodně nebudete nudit díky programu pro děti i dospělé od rána do večera. Naši animátoři se na vás budou každý den těšit v bazénech, kde budou cvičit aqua aerobik a připravovat různé soutěže ve vodě.

4. Zábava, ale i relaxace pro dospělé

Rodiče, nebojte se – i pro vás chceme jen to nejlepší. Proto jsme kolem bazénů vytvořili místa pro odpočinek a opalování. Pohodlná lehátka jsou přímo u bazénu, takže můžete kdykoli dohlédnout na své ratolesti.

5. Probudíme ve vás sportovního ducha

Uprostřed velkého 20m bazénu leží nafukovací překážková dráha. Ani nebudete vědět jak a celá vaše rodina se bude předhánět, kdo ji zdolá jako první! Rovněž si procvičíte rovnováhu a výdrž v nafukovacím válci v aquazorbingovém bazénu.

Zdroj: Demänová Rezort

6. Všechno máte přímo pod nosem

Pokud se rozhodnete zažít pobyt v Demänová Rezortu, nemusíte za nekonečnou zábavou ve vodě nikam cestovat. Vše, co potřebujete – aquapark, sprchy nebo skvělé jídlo – najdete přímo v resortu. Stačí si v apartmánu obléknout plavky a vlézt do vody!

Po celou dovolenou také nemusíte nikam jezdit – nic vám tedy nebrání dát si k obědu nebo večeři míchaný drink. Navíc se vyhnete i takovým perličkám, jako je nastupování do rozpáleného auta, balení hromady věcí a hledání parkovacího místa. 

7. Kouzelné prostředí přímo pod horami

Jen si to představte – děti skotačí ve vodě, vy si na lehátku vychutnáváte koktejl a kolem vás se rozprostírají nádherné hory Liptova. Není to jedinečná kombinace pro ideální rodinnou dovolenou?

Pokud s námi souhlasíte, nezapomeňte si pobyt na léto rezervovat už teď. Demänová vás přivítá s otevřenou náručí.

Zdroj: Demänová Rezort