1. Učíte se prakticky a od zkušených odborníků

MBA studium je založeno na výuce předmětů odborníky, kteří svým studentům předávají nejen teorii, ale především své know-how a praktické rady. Například na prestižním manažerském institutu CEMI vyučují tuzemští i zahraniční lektoři, kteří jsou vysokoškolskými pedagogy a zároveň zkušenými odborníky z praxe. Nejen, že se podělí o své znalosti, rádi s vámi prodiskutují i konkrétní problémy a situace, se kterými se v práci potýkáte. Praktické jsou i závěrečné seminární práce, jejichž téma si studenti volí, a které mohou po celou dobu s lektory konzultovat.

2. MBA můžete studovat online i při zaměstnání

Studium MBA lze na institutu CEMI absolvovat pohodlně z domova nebo kanceláře, probíhá totiž plně online. Nemusíte se tak trápit komplikovaným dojížděním ani čerpat dovolenou, kromě toho jste tak navíc ohleduplní i k životnímu prostředí, které nezatěžujete zbytečným cestováním, ubytováním atd. Navíc nehrozí ani přerušení výuky kvůli případnému zhoršení epidemické situace. Studenti vše najdou přehledně v moderním e-learningovém systému. V něm jsou dostupné veškeré materiály, probíhá zde hodnocení předmětů i odevzdávání prací. Online formou probíhá i komunikace s lektory předmětů, spolužáky i studijním oddělením. Jaký je obsah a náročnost online MBA studia na CEMI? Na to odpovídá průzkum agentury STEM/MARK realizovaný mezi absolventy institut CEMI.

3. Navážete nové užitečné kontakty

Díky studiu MBA se seznámíte s lektory se zkušenostmi z praxe, ale poznáte i řadu spolužáků ze stejného oboru. Najít tak můžete nové poradce, obchodní partnery, potenciální kolegy a přátele. Síť kontaktů, na které se můžete ve svém zaměstnání či při podnikání obrátit, se tak výrazně rozroste. Jaké spolužáky můžete na CEMI potkat? Podívejte se na více než 200 osobních referencí absolventů.

4. Budete mít vyšší hodnotu na trhu práce

Díky titulu MBA získáte výhodu oproti vašim kolegům nebo případně konkurenčním uchazečům o zaměstnání, kteří mají pouze vysokoškolský akademický titul. Dle průzkumu agentury STEM/MARK o přínosech MBA studia na CEMI tuto výhodu pociťuje 73 % absolventů CEMI. Stejně tak 62 % absolventů uvedlo, že po absolvování MBA studia mají vyšší hodnotu pro firmu, ve které aktuálně pracují. Titul vám tak může pomoci i k povýšení.

5. Můžete si platově výrazně polepšit

Nejen, že titul MBA může zvýšit vaši hodnotu při hledání nové práce nebo účasti na výběrovém řízení, také vám může pomoci k vyššímu finančnímu ohodnocení. Pokud podnikáte, absolvování MBA studia a uplatnění nově nabytých znalostí vám může pomoci zvýšit i obrat firmy. Finanční přínos MBA studia je samozřejmě u každého individuální, orientačně si jej ale můžete velmi rychle spočítat pomocí online kalkulátoru.

6. Získáte větší rozhled a sebevědomí

I když už léta pracujete v oboru a jste považováni za odborníky, studium MBA vám může pomoci proniknout ještě hlouběji do problematiky oboru, kterou se standardně nezabýváte, a doplnit znalosti, které vám doposud chyběly. Komplexní studium vám nabídne větší rozhled, díky čemuž se posílí i vaše sebevědomí, sebedůvěra a ve svém okolí tak snadno získáte uznání a respekt.

7. Vybrat si můžete z řady oborů i studia na míru

Výhodou MBA studia je také možnost vybrat si z konkrétních studijních oborů a rozvíjet tak přímo znalosti potřebné pro vaše zaměstnání a oblast, které se věnujete. Předměty konkrétních oborů jsou koncipovány tak, aby nabídly studentům relevantní a užitečné informace, které reálně využijí. S nudnými a zbytečnými přednáškami se zde nesetkáte. Studenti, kteří si nevyberou konkrétně zaměřený obor, ale i přesto chtějí zapracovat na svém manažerském vzdělání, mohou zvolit flexibilní program MBA, kde si mohou předměty nakombinovat do vlastního studijního plánu.

O institutu CEMI

Institut CEMI působí na trhu již od roku 2011, za tu dobu přivítal v řadách svých studentů už 1875 spokojených klientů a stal se tak leaderem v oblasti poskytování profesního vzdělávání v ČR a SR. Pokud byste se k hrdým nositelům titulu MBA či LL.M. rádi přidali také, máte nyní tu nejlepší příležitost využít oslav 10. výročí institutu a s tím spojených mimořádných slev na 100% online MBA & LLM studium v některém z 15 oborů! Akce platí jen do 30. 6. 2021!