Sportovní příměšťáky organizuje spolu s Martinem Martinčíkem. K vytvoření nejlepších kempů v zemi je motivovaly především vlastní zkušenosti. „Vzpomínám na klasické hodiny tělocviku, kdy nám učitel hodil míč a děti, hrajte si. Nemělo to koncepci a vztah dětí ke sportu trpěl. Proto jsme vytvořili příměšťák, který má neskutečně nabitý program a je vedený profesionály,” uvádí hlavní myšlenku Filip Štoss.

Na AIM Kempu si děti vyzkouší 7 hlavních sportů od atletiky po basket, k tomu je čekají i ukázky jiných odvětví, návštěvy sportovních hvězd či přednášky o výživě a mentálním koučinku. „AIM Kempy stavíme tak, aby se děti ani minutu nenudily. Na kempu se potkají třeba s olympijskou vítězkou Šárkou Kašpárkovou, bojovníkem Jiřím Procházkou a dalšími, kteří jim nejen předají spoustu zkušeností, ale sami vedou i některé tréninky, což děti baví asi úplně nejvíc,” nastiňuje program AIM Kempů Martin Martinčík.

To, že AIM Kempy fungují jako skvělý start pro zdravý vývoj dětí, svědčí ohlasy stovek účastníků i jejich rodičů. „Nebojíme se říct, že AIM hraje ve světě sportovních příměšťáků Ligu mistrů. Rodiče neplatí týden hlídání, ale spíše hromadu sportovní inspirace, která děti pozitivně ovlivní do celého života. Zdravý vztah k pohybu je dnes podle nás stejně důležitý jako povinná školní docházka,” nebojí se srovnání Štoss.

I proto se pod myšlenku AIM Kempů podepisují také významné firmy, které akce podporují. Hlavním partnerem je například společnost DECATHLON, jež má obdobnou misi – dělat sport dostupnější. „Na týden u nás děti jednoduše nezapomenou. Čekají na ně profesionální trenéři, kteří je nasměrují k jejich dalšímu sportovnímu vývoji. Hlavně si ale užijí spoustu soutěží a zábavy, čímž dokážeme otevřít obzory i těm dětem, které třeba o závodním sportování zatím ani neuvažovaly,” doplňuje Martinčík.

AIM Kempy se konají v Praze a v Brně, letos si mohou zájemci vybrat z celkem 7 turnusů, což je zase víc než loni, obliba totiž rychle roste. A co dál s AIM Kempy? „Časem chceme expandovat do zahraničí. Stejně jako ve sportu totiž ani zde limity neexistují. Děti se nám na léto dávno hlásí, tak jim zarezervujte týden plný zážitků i vy,” dodává na závěr Filip Štoss.

Zjistěte více o AIM Kempu a přihlaste své děti:

webové stránky: https://aimsport.cz/sportovni-kemp/
telefonní číslo: +420 777 318 333
e-mail: kempy@aimsport.cz