Aisin poděkoval zaměstnancům extra bonusy a navýšil mzdy

Písecká firma AISIN sídlící v průmyslové zóně již téměř 20 let vyrábí komponenty do motorů a převodovek. Jejím hlavním zákazníkem je firma Toyota, která se stala v roce 2020 největším prodejcem aut na světě.

Společnost AISIN má tak stálé zakázky a do svého týmu hledá nové šikovné zaměstnance, kterým nabízí stabilní práci se smlouvou na dobu neurčitou hned od prvního dne nástupu.

Všech zaměstnanců si firma váží a za jejich pracovní nasazení během „covidového“ roku jim dvakrát poděkovala formou mimořádné odměny. Před Vánocemi zaměstnanci na hale obdrželi extra bonus 19,2% ze základu mzdy a letos v březnu 18%. Další příjemné finanční benefity v AISINu jsou každoroční pololetní bonusy a pravidelná valorizace mezd v dubnu. Od letošního dubna si tak každý přilepší částkou o inflaci plus ještě něco navíc.

Toyota YarisZdroj: Archiv AISIN

Zaměstnancům tato firma nabízí nejen jistotu trvalého zaměstnání, ale i zajímavé finanční ohodnocení. Zároveň klade důraz na kvalitu a bezpečnost práce a s cílem být společností, která zlepšuje životní prostředí a neustále se vyvíjí a roste, vyrábí produkty do hybridních motorů se zapojením moderních technologií.

Přidejte se k silnému týmu do firmy i vy.
Více na www.hrdynasvoupraci.cz. Tel. o volných pozicích: 606 609 192