Mzdy zaměstnanců na vstupních pozicích začínají na 182 Kč/h hrubého a všichni hodinově placení zaměstnanci mají nárok také na měsíční bonus do výše až 10 %. Toto ohodnocení platí jak pro zaměstnance na plný a částečný úvazek, tak právě i pro sezónní zaměstnance. Minulý rok se více než 700 sezónních pozic po zimních prázdninách překlopilo do trvalého pracovního poměru a společnost očekává pokračování tohoto trendu i v letošním roce.

Zdroj: Amazon Czech Republic Services s.r.o.

„Na vánoční sezónu se připravujeme celoročně a těší nás, že letos můžeme přijmout více než dvě tisícovky zaměstnanců,“ řekl Michal Šmíd, generální ředitel Amazon Česká republika. „Těšíme se, že budeme moci přivítat zpět sezónní pracovníky, kteří se do Amazonu opakovaně vracejí, a také poznat nové tváře,“ dodal.
Sezónní pracovníci, kteří se připojí k více než 3 000 zaměstnancům na plný úvazek v distribučním centru Amazonu v Dobrovízi u Prahy, budou pomáhat chystat, balit a odesílat sváteční objednávky zákazníků.
Chcete-li se dozvědět více o lokálních sezónních příležitostech ve společnosti Amazon, navštivte stránky pracevamazonu.cz.

Zdroj: Amazon Czech Republic Services s.r.o.

AMAZON V ČESKU

Amazon v České republice působí od roku 2013. První distribuční centrum Amazonu bylo v Česku otevřeno v roce 2015 a nyní zaměstnává přes 3 000 stálých pracovníků. V korporátních kancelářích v centru Prahy společnost zaměstnává dalších 1 000 specializovaných pracovníků.
Kromě atraktivních benefitů, jako jsou až 10% měsíční bonusy, poskytuje Amazon životní pojištění, penzijní připojištění, bezplatnou dopravu do zaměstnání, dotované stravování za 25 Kč, slevy při nákupu na Amazon.de, návratový program pro rodiče na rodičovské a mnoho dalších, včetně inovativního programu Career Choice pokrývajícího 95 % školného u vzdělávacích kurzů, dárkové poukazy a program pomoci zaměstnancům.