V interiéru bývalého hotelu se nacházejí velmi atraktivní jednopokojové byty různých velikostí, uspokojí i zájemce s náročnými požadavky na dostatek soukromí. Mnohé z bytů disponují terasou či anglickým dvorkem.

Bytový dům City Center Pelhřimov leží v těsné blízkosti historického centra města a naproti okresní nemocnici. Je odtud snadná pěší dostupnost všech důležitých obchodů a služeb. To, že je dům situován nedaleko křižovatky pro směry na Jihlavu, dálnici D1, Jindřichův Hradec a Tábor, ocení zejména pracující v okolí Pelhřimova.

Každý byt v City Center Pelhřimov je vybaven novými plastovými okny, kuchyňskou linkou,

Zdroj: City Center Pelhřimov

zařízenou koupelnou a WC, úspornými svítidly, přípojkou pro pozemní TV s mnoha stanicemi a vysokorychlostním internetem včetně wifi již v základní ceně. Nájemníci mohu využívat tři výtahy, společnou prádelnu, kolárnu a sklepní kóje.

Zdroj: City Center Pelhřimov

Na bezpečí v domě ve společných prostorách dohlíží kamerový systém. Parkovací místa v oploceném areálu u budovy jsou pod dohledem kamer, přístupná na čip.

Ceny pronájmu bytů se pohybují od 3 600 korun za měsíc (cena je bez nákladů na energie a služby). Smlouvy se uzavírají minimálně na rok nebo na dobu neurčitou.

Zájemci o pronájem se mohou ozvat telefonicky na čís. 224 212 303 či e-mail: marketa@realitem.cz.
Více na www.CityPelhrimov.cz. Bytový dům City Center  Pelhřimov.