Společně s parádními slevami čeká na návštěvníky Auparku po celé prázdniny také výstava Česko z nebe od Nakladatelství CBS. Jde o unikátní kolekci leteckých snímků, které vám přiblíží tuzemskou krajinu z nevšední ptačí perspektivy. Najděte svou inspiraci k toulkám a výletům nebo se nechte inspirovat neotřelým úhlem pohledu - výstava je přístupná v otevírací době OC AUPARK od 9 do 21 hodin a vstupné je zdarma.

Zdroj: AUPARK Hradec Králové s.r.o.

Stín a chládek Auparku v Hradci Králové skýtá prostor pro celou řadu aktivit. Potřebujete v klidu nakoupit, ale vaše ratolesti vás nenechají? Řešením je hlídaný dětský koutek, kde si užijí spoustu zábavy. V Auparku myslíme i na rodiče těch nejmenších, kterým dopřáváme maximální komfort – kočárky k zapůjčení zdarma, kojící místnost vybavenou přebalovacím pultíkem i mikrovlnnou troubou pro ohřátí mléka či příkrmů. A kdybyste se chtěli i vy vrátit do dětských let, akce pro celou rodinu nejsou výjimkou.

Děti mají o zábavu postaráno a vy si můžete bezstarostně vychutnat nakupování. Celá stovka obchodů čeká jen na vás! Aktuálně v nich najdete nejnovější kolekce oblečení pro váš letní šatník. Aupark nabízí značky, které jinde v Hradci nenajdete - třeba SuperDry, Celio, Le Premier, Wojas, Muziker, iStores, Xioami či Pandora.  Vše pro vaše ratolesti zase pořídíte v nově otevřené prodejně Pepco. Vsadíme se s vámi, že s prázdnou určitě neodejdete!

A co když už chození budete mít dost? Odpočinek svým nohám můžete dopřát v některé z našich kaváren. Máte-li chuť na něco dobrého, pak jistě rádi navštívíte náš famózní food court nebo některou ze stylových restauracích. Nově jsme pro vás otevřeli například Pizza Coloseum.

Zdroj: AUPARK Hradec Králové s.r.o.

Aupark je moderní obchodní centrum, které vyrostlo jen pár kroků od hlavního nádraží v Hradci Králové. Jeho brány se zákazníkům otevřely na podzim roku 2016 a od té doby se pyšní rovnou stovkou obchodů. Svůj domov zde našlo mnoho prémiových značek, které nikde jinde v Hradci Králové nenajdete. Aupark je ideální nejen na nákupy, ale i na odpočinek a zábavu pro dospělé i děti. Je to dokonalé místo pro setkání s rodinou nebo přáteli. Díky pestré nabídce restaurací si přijdou na své nejen spěchající jedlíci, ale i nároční gurmáni. Příjemným bonusem je 1 100 parkovacích míst, díky nimž pohodlně zaparkujete.  V našich rozlehlých podzemních garážích nabízíme kromě čtyř hodin parkování zdarma i nabíjecí stanici pro elektromobily.

V Auparku se na letní sezónu zkrátka připravili poctivě. Ať už k nám zamíříte za nákupy, inspirací, nebo si prostě jen užít léto, budeme se na vaši návštěvu těšit!

 www.auparkhradec.cz