Moderní obchodní centrum Aupark nabízí hned několik aktivit pod jednou střechou. Potřebujete v klidu nakoupit, ale vaše potomstvo vás nenechá na pokoji? Řešením je hlídaný dětský koutek. Spoustu zábavy si děti užijí taktéž v klubu Auparťáček, který je takovýmto nezbedům šitý přímo na míru. V Auparku myslíme i na rodiče malých dětí, kterým dopřáváme maximální komfort – kočárky k zapůjčení zdarma, kojící místnost vybavenou přebalovacím pultíkem i mikrovlnnou troubou pro ohřátí mléka či příkrmů. A kdybyste se chtěli i vy vrátit do dětských let, akce pro celou rodinu nejsou výjimkou.

Děti mají o zábavu postaráno a vy si můžete bezstarostně vychutnat nakupování. Celá stovka obchodů jen pro vás! Aktuálně v nich najdete kolekce zaměřené na podzimní módu. Aupark nabízí značky, které jinde v Hradci nenajdete. Navštivte SuperDry, Retro Jeans, Celio, Le Premier, Wojas, Muziker, iStores, či Pandoru. Vsadíme se s vámi, že s prázdnou určitě neodejdete!

Odpočinek svým nohám můžete dopřát v některé z našich kaváren. Máte-li chuť na něco dobrého, pak jistě rádi navštívíte náš famózní food court nebo některou ze stylových restaurací. Křupavoučká pizza, lahodná pasta nebo plody moře z Pizza Coloseum okouzlí chuťové buňky nejednoho zákazníka.

Zdroj: Aupark Hradec Králové

A jestli si lámete hlavu s tím, zda je v současné době bezpečné chodit nakupovat? Nemusíte se bát! My v Auparku i nadále monitorujeme situaci a dbáme na zvýšenou hygienu. Stojany s dezinfekcí naleznete u všech vchodů do centra a jsou všem plně k dispozici. Také veškeré veřejné prostory se pravidelně uklízejí a dezinfikují. Vaše zdraví a zdraví našich zaměstnanců je zkrátka pro nás to nejdůležitější.

Aupark je moderní obchodní centrum jen pár kroků od hlavního nádraží v Hradci Králové. Pyšní se rovnou stovkou obchodů a svůj domov zde našlo mnoho prémiových značek, které nikde jinde v Hradci Králové nenajdete. Aupark je ideální nejen na nákupy, ale i na odpočinek a zábavu pro dospělé i děti. Je to dokonalé místo pro setkání s rodinou nebo přáteli. Díky pestré nabídce restaurací si přijdou na své nejen spěchající jedlíci, ale i nároční gurmáni. Příjemným bonusem je 1100 parkovacích míst, díky nimž pohodlně zaparkujete. V našich rozlehlých podzemních garážích nabízíme kromě čtyř hodin parkování zdarma i nabíjecí stanici pro elektromobily.

V Auparku si zkrátka každý přijde na své. Zapomeňte proto na každodenní stres a uvolněte se. Nakupujeme!!!