Autoservis TQM se pyšní kvalitním vybavením své servisní dílny a moderními technologiemi, které jejich mechanici při práci používají. Technologie jsou certifikovány, což zajišťuje jejich bezchybnou funkčnost a spolehlivost, např. při diagnostice vozidla. Kapacita servisu je dostatečná. Autoservis disponuje 9 místy na servisní stání. V případě potřeby má zákazník možnost využít náhradní servisní vozidlo TQM, a to po celou dobu opravy/servisu jeho vozidla.

Zdroj: TQM - holding s.r.o.

Jedním z hlavních pilířů profesionality Autoservisu TQM je transparentnost cen a srozumitelná komunikace se zákazníky. Na webových stránkách je k dispozici ceník jednotlivých servisních prací a oprav. Jejich výše je přijatelná a výhodná jak pro majitele starších vozidel a dodávek, tak i pro majitele nových vozidel, na které se vztahuje záruka výrobce. Autoservis TQM garantuje, že servisem svého vozidla u nich tuto záruku neztratíte. Při své práci používají výhradně originální náhradní díly nebo náhradní díly nejvyšší kvality, a to proto, aby provedený servis/oprava neměli negativní vliv na hodnotu vozidla.

Zdroj: TQM - holding s.r.o.

Každý zákazník Autoservisu TQM je předem informován o rozsahu a nezbytnosti navržených prací a o předpokládané ceně. Společnost věří v důležitost transparentnosti, a proto se svými zákazníky podrobně a srozumitelně konzultuje celý proces servisu či opravy. Zákazník je rovněž obeznámen i o časovém rozsahu prací. Veškeré demontované díly jsou předloženy při přebírání opraveného vozidla. Platba za provedené práce a použité náhradní díly je možná v hotovosti, nebo platební kartou.

Autoservis TQM naleznete na adrese Těšínská 1028/37 v Opavě, v areálu společnosti TQM. Vjezd do areálu je z ulice Mlýnská a autoservis se nachází přímo naproti vjezdu, za myčkou. Provozní doba je každý pracovní den od 7.00 do 15.00 hodin.

Zdroj: TQM - holding s.r.o.

Kontakt:
Autoservis TQM: 606 749 416, bosch@tqm.cz
www.tqm.cz/autoservis 
Představení Autoservisu TQM - ZDE 

Vybrané servisní úkony:
- Servisní prohlídka
- Diagnostika vozidla
- Příprava vozidla na STK
- Výměna olejů, filtrů
- Čištění a servis klimatizací
- Měření emisí
- Kontrola a seřízení geometrie
- Oprava vozidel po nehodě
- Diagnostika a oprava benzínových a naftových motorů
- Servis a oprava brzdových systémů
- Kontrola a oprava podvozků vozidel
- Seřízení světlometů a jejich renovace
- Opravy elektroinstalace vozidel
- Montáž tažných zařízení, parkovacích senzorů a GPS lokátorů
- Kontrola, měření a výměna akumulátorů vozidel
- Zajištění oprav a seřízení vstřikovačů naftových motorů
- Zajištění oprav a seřízení vstřikovacích čerpadel naftových motorů
- Zajištění karosářských a lakýrnických prací
- Revize a servis vozidel na LPG a CNG

Zdroj: TQM - holding s.r.o.