Záleží na prostoru, zda se vám hodí rovina, „elko“ nebo „účko“, jak chcete sedačku vysokou, jakou vybrat tuhost sedáku, zda budete chtít polohovací podhlavník, či relaxační křeslo. Připravili jsme pro vás komfortní řadu kvalitních sedacích souprav, které jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů. Náš sedací nábytek splňuje ty nejvyšší kritéria kvality a designu na našem trhu. Nabízíme nejkvalitnější sedací soupravy v širokém okolí a držíme stále loňské ceny.

Skelet těchto sedacích souprav je vyroben z kvalitního masivního bukového dřeva. Sedáky jsou vyrobeny ze studené pěny a silikonového granulátu, což zabraňuje prosezení a zabezpečuje sedačkám maximální objemovou stálost.

Jde o moderní sedací soupravy, které jdou lehce rozkládat, se širokou variabilitou modulů a výběrem levého či pravého provedení, s možností zabudování elektrického relaxačního křesla, baru s dřevěnou poličkou na notebook, nebo třeba chlazení pro nápoje. Nabízíme obsáhlý výběr kvalitních potahových látek a hovězích kůží s možností velkého výběru barev, kde si zajisté vyberete přesně to své posezení. 

Důvod našeho rozhodnutí nabízet tyto kvalitní sedačky je nasnadě – bezvadná konstrukce a precizní zpracování kvalitních materiálů zaručují garanci mnohaletého bezproblémového užívání se smyslem pro kvalitu. Naše výrobky procházejí třemi stupni kontroly kvality.

Sedací soupravy tvořené srdcem!

Přijďte se sami přesvědčit a posedět si do naší prodejny AZ-NABYTEK
na ulici Oldřicha Blažka 503, Rájec Jestřebí, vedle lékárny
nebo navštivte stránky www.az-nabytek.cz

Zdroj: AZ-NÁBYTEK MIKULA s.r.o.