S hrdostí se můžeme označit za společnost, která již více než tři desetiletí naplňuje svět špičkovou strojírenskou produkcí.

Začali jsme v Benešově, ale naše inovace a výrobky nyní překračují české hranice i hranice kontinentů. Naše strojírenské produkty a technologie nalézají uplatnění od evropského srdce v Německu, také v Rakousku, Francii, Belgii či Švédsku až po vzdálené země, jako je Kanada, Brazílie, Japonsko či Jižní Korea, kam se finálně dostanou námi vyráběné díly investičních celků. Vyrábíme např. díly pro vodní elektrárny, akumulační nádoby pro zvýšení efektivity využití energie, nádrže a zásobníky pro zadržování či recyklaci vody, tlakové nádoby pro průmyslové úpravny vod nebo záložní zásobní nádrže pro energetickou nezávislost. A co více? Připravujeme se na dodávky vodíkových zásobníků pro uskladnění vyrobeného zeleného vodíku z obnovitelných zdrojů. Konkrétní případy z posledního období můžete nalézt na našich sociálních sítích.

Zdroj: BAEST Machines & Structures, a.s.

Avšak v BAEST to není jen o výrobcích, technice a strojírenství. Věříme, že náš úspěch je odrazem zejména lidí. Zkušený tým napříč generacemi, od obchodníků po konstruktéry, technology či svářeče, zámečníky a obráběče a stabilní vlastnická struktura umožňující realizaci dlouhodobé strategie nezávisle na aktuálním ekonomickém cyklu je tím, co nás odlišuje.

Zdroj: BAEST Machines & Structures, a.s.

Aktuálně otevřené pozice v společnosti BAEST Machines & Structures, a.s. najdete na www.baest.cz/kariera

1. Svářeč a zámečník
2. Konstruktér
3. Technolog
4. Obráběč na CNC strojích
5. Obchodník
6. Nenašli jste vhodnou pozici?
    Pokud jste nenašli vhodnou pozici, ale máte zájem stát se součástí našeho strojírenského týmu, rádi přijmeme váš životopis a zvážíme možnosti spolupráce.
7. Absolventi SŠ i VŠ bez praxe: Máte-li chuť se učit a zúročit své nabyté vědomosti v praxi, dáme vám šanci.
 

Kontakt: +420 317 753 111 / +420 722 711 200; personalni@baest.cz

Dále nás najdete na sociálních sítích •FacebookLinkedInInstagram

Zdroj: BAEST Machines & Structures, a.s.