Hudební klub a bar Bassment v centru Olomouce (ul. Kateřinská, Tržnice) se stal nepřehlédnutelnou součástí místní hudební scény. Tento designový hudební klub nabízí nejen prostory pro různé oslavy a akce, ale i jedinečné hudební zážitky díky svému signature DJ pultu a pravidelným večerním programům.

DJ Chris Sadler při slavnostním otevření BassmentuDJ Chris Sadler při slavnostním otevření BassmentuZdroj: Bassment Olomouc

Hudba a zábava na prvním místě 

Bassmentu se hudba stala hlavním programem. Návštěvníci se mohou těšit na skvělé DJs, kteří zde hrají od středy do soboty, a každý večer přinášejí jedinečnou atmosféru plnou energie. Klub pravidelně pořádá tematické večery a akce, které přitahují milovníky hudby z širého okolí.

Bassment Olomouc nabízí pronájem prostor

Bassment není jen o hudbě. Nabízí také ideální prostory pro různé oslavy, jako jsou svatby, narozeniny, firemní večírky nebo rozlučky se svobodou. S moderním designem, venkovní i vnitřní zahrádkou a flexibilními prostory je Bassment ideálním místem pro každou příležitost. 
Majitelé klubu, Martina a Otakar, dbají na to, aby každá akce byla nezapomenutelná. „Chceme, aby se naši hosté cítili jako doma a užili si každý okamžik. Ať už jde o svatbu, firemní večírek nebo narozeninovou oslavu, snažíme se, aby všechno proběhlo hladce a ve stylu,” říká Otakar.

Fotka ze svatebního obřadu v BassmentuFotka ze svatebního obřadu v BassmentuZdroj: Bassment Olomouc

Zakuste signature koktejl

Kromě skvělé hudby, přátelské atmosféry a designového interiéru nabízí Bassment také originální koktejly - Vampire Empire a Red Bitch.
„Vytvořili jsme koktejly, které jsou nejen chutné, ale také vizuálně přitažlivé. Naším cílem bylo nabídnout něco, co jinde nenajdete,” vysvětluje Martina.

Signature drink Vampire EmpireSignature drink Vampire EmpireZdroj: Bassment Olomouc

Festival Olomouc (o)žije 2024 

Zahájením letošního léta bude největší hudební festival ulic Olomouce. V sobotu 22. června 2024 se centrum města promění v hudební ráj od 13:00 do 24:00 a Bassment Olomouc toho bude součástí!
Těšit se v Bassment můžete na street DJ stand, koktejl bar a nezapomenutelnou atmosféru!

DJs na předzahrádce BassmentuDJs na předzahrádce BassmentuZdroj: Bassment Olomouc

Přijďte a zažijte Bassment 

Ať už hledáte místo k posezení s přáteli, chcete si užít skvělou hudbu, nebo plánujete oslavu, navštivte nás na ulici Kateřinská (Tržnice) za Dolním náměstím a užijte si večer plný zábavy!

Pro více informací o nadcházejících akcích a možnostech pronájmu prostor navštivte naše webové stránky Bassment Olomouc a přijďte nás navštívit!