Co o vás možná zákazníci nevědí?
Možná není každému známo, že rostliny pro vás nejen nakupujeme, ale také sami pěstujeme. Z naší produkce pochází např. převážná většina letniček, dále část trvalek a samozřejmě i jarní zeleninová sadba. Jen pro představu - naše zahradnictví zaujímá plochu cca 1 hektar, což je plocha velká přibližně jako českobudějovické náměstí. Zde pro Vás každoročně vyroste obrovské množství rostlin.

Zdroj: BAUERNÖPL s.r.o.

Jaké byly poslední roky? 
Předchozí roky byly plné změn. Vybudovali jsme pro vás v zahradnictví kavárnu a vy se tak můžete kochat pohledem na rostliny u šálku kávy. Součástí prostoru kavárny je i Farm shop, kde jsme dali šanci některým regionálním výrobcům, dostat jejich výrobky více mezi lidi.
V posledních letech si lidé začali více uvědomovat důležitost soběstačnosti a nezávislosti na obchodních řetězcích, což se projevilo zvýšeným zájmem o zahradničení i u těch, kteří o něj dříve zájem neměli. Zákazníci si díky tomu mohli dopřát více vlastních výpěstků a my věříme, že jim čas strávený na zahradě dopomohl k lepší náladě.

Zdroj: BAUERNÖPL s.r.o.

Máte otevřeno celoročně? 
Ano, i v období mimo hlavní jarní sezónu vám máme co nabídnout. V našem sortimentu jsou například  řezané květiny a tak pro vás připravujeme dárkové, svatební i smuteční vazby. Nabízíme sezónní dekorace, bytové i zahradní doplňky a společně s nabídkou Farm shopu u nás nakoupíte i čaje, džusy, čokolády, medovinu, víno a mnoho dalšího.

Zdroj: BAUERNÖPL s.r.o.

Je vhodné k vám vyrazit s celou rodinou?
Věříme, že ano. V našem zahradnictví si každý člen rodiny najde něco pro sebe. Velmi rádi se k nám vracejí i děti, pro které je radost pozorování zvířátek. Velmi často zde narazíte na pospávající kočky, v zadním výběhu se pase beránek s ovečkou. Jejich sousedi – indičtí běžci vás rozveselí svou legrační chůzí a občas se zahradnictvím rozezní kokrhání kohoutků hedvábniček.
Děti mohou po celé ploše využít odrážedla, která jsou pro ně k dispozici a kdyby i to bylo málo, mohou se vyskákat na trampolíně :).
Další rodinné chvíle u nás můžete zažít při našich akcích. Již dva roky pro vás připravujeme Trhy v Zahradě, pan Petr Stupka pro vás na podzim připravil báječnou kuchařskou show a kdo nás sleduje na facebooku ví, že se u nás konají i další menší akce. 

Zdroj: BAUERNÖPL s.r.o.

Těšíme se na vaši návštěvu:-)


BAUERNÖPL s.r.o., Mostky 50, 382 41 Kaplice, +420 380 743 018, info@zahradnictvikaplice.cz, https://zahradnictvikaplice.cz/

Zdroj: BAUERNÖPL s.r.o.