CO JSOU DEVELOPERSKÉ DLUHOPISY?

Jedná se o investice do developerských projektů. Dluhopisy, nám developerům, umožňují získat přístup k větším finančním zdrojům a díky tomu můžeme realizovat ambicióznější projekty. Tím také zajišťujeme větší a stabilnější výnos investorům, tedy klientům, kteří developerské dluhopisy nakoupí. 

V ČEM JE INVESTICE DO DEVELOPERSKÝCH DLUHOPISŮ VÝHODNÁ?

Investovat do nemovitostí může sice každý samostatně, ale koupit a pronajmout znamená připravit se na hodně práce a péči o majetek. Je nutné mít také dostatek finančních prostředků nebo čerpat hypotéku a rizikem  je pak negarantovaný výnos. Oproti  tomu, developerské dluhopisy naší společnosti přinášejí stabilní roční výnos 5,5 % a pravidelnou výplatu úroků každý rok. Nejnižší možnou investicí  je přitom částka 50 000 Kč. Nejčastěji klienti investují 500 000 Kč na dobu 5 let, během které pak bezstarostně inkasují  celkové úroky ve výši 137 500 Kč. Obecně jsou realitní  dluhopisy také méně citlivé na kolísání hodnoty a výnosové míry, než je tomu u jiných investičních produktů na trhu. 

ZA JAKÝM ÚČELEM DEVELOPERSKÉ  DLUHOPISY KLIENTŮM NABÍZÍTE?

Developerské činnosti a výstavbě vlastních projektů se věnujeme od roku 2004. Máme za sebou úspěšně vybudované rezidenční komplexy bytových i rodinných domů v Brně-Slatině, Moravských Knínicích, Žatčanech nebo Rajhradicích. Loni jsme  se rozhodli pro revitalizace původních a většinou zanedbaných objektů, které se nám často nabízí. Zjednodušeně řečeno, zachraňujeme staré domy, dáváme jim novou tvář a přetváříme je na kvalitní bydlení,  po kterém je stále  velká poptávka. S tím souvisí naše potřeba většího kapitálu, který získáváme díky vydaným dluhopisům. Zároveň tím nabízíme možnost zhodnotit bezpečně peníze v nemovitostech i těm klientům, kteří nemají nebo nechtějí vložit několikamilionové investice. 

SDK reality je pro  své klienty spolehlivým realitním partnerem již úctyhodných 20 let. Úspěšně působí ve 14 regionech České republiky a určuje směr v kvalitě i rozsahu služeb na celé  Moravě. Výsledkem jsou tisíce zdárně realizovaných realitních obchodů v celkovém objemu 13,5 miliardy Kč a desítky vlastních developerských projektů. Nově poskytuje klientům také možnost, jak bezpečně a stabilně zhodnotit své finance ve formě nákupu developerských dluhopisů, které jsou zajištěné nájemním domem ve vlastnictví majitele společnosti.

 Kontakt:  
+420 800 050 243
info@sdk-reality.cz
www.sdk-reality.cz