Neinvazivní technologie White Pearl stomatologický bělicí systém PAP je výsledkem dlouholetého vývoje a výzkumu profesionálních dentistů. Značka péče o zuby White Pearl působí na českém trhu již více než 20 let, stala se 5x produktem roku v oblasti dentálního bělení, a proto si může dovolit garantovat výsledky. Komplexní složení jednofázové bělicí procedury v čele s inovativní složkou PAP zaručuje rychlé dosažení dlouhotrvajících výsledků. Právě PAP přináší účinnost srovnatelnou s peroxidovým bělením, avšak při nižším zatížení skloviny a dásní. Odstraňuje i hloubkové skvrny ve sklovině, se kterými si běžně dostupné prostředky neumí poradit. Působí proti zubnímu plaku, má antibakteriální účinek a je pH neutrální.

Zdroj: krasnyusmev.cz

Bělicí systém, který zároveň vyživuje zubní sklovinu

Toužíte po bílém úsměvu, ale máte strach z narušení zubní skloviny a zvýšené citlivosti zubů? Právě tyto nepříjemné následky bělení inovativní zubní systém White Pearl PAP odboural díky obsahu hydroxyapatitu, tedy minerálu, který je přirozeně obsažen nejen v zubní sklovině, ale i dentinu a zubním cementu. Ne nadarmo se hydroxyapatitu přezdívá také jako tekutá zubní sklovina. White Pearl PAP tak zajišťuje dlouhodobou a účinnou ochranu proti citlivosti zubů tím, že vytváří vrstvu, která uzavírá kanály v zubovině, překrývá drobná poškození v mikrostruktuře zubní skloviny a obnovuje její celistvou strukturu. Bělící gel zároveň sklovinu remineralizuje, pomáhá tak snižovat kazivost zubů a chrání dásně před záněty. Komplexně tak vylepšuje hygienu dutiny ústní.

Zdroj: krasnyusmev.cz

Využijte limitované nabídky, získejte zářivý a zdravý úsměv za nejlepší cenu na trhu

Objednejte nyní svůj bělicí systém White Pearl Pap na stránkách www.krasnyusmev.cz za aktuální cenu 849 Kč. Kromě 2x tuby s bělícím gelem o obsahu 40 ml, který vydrží až na 80 dnů užívání, 4x aplikátoru z termoplastického materiálu pro dokonalé působení gelu a návodu k použití se škálou bělosti zubů pro porovnání výsledku obdržíte nyní navíc jako dárek ZDARMA i bělící zubní pastu White Pearl NanoCare Gold s nanočásticemi zlata, propolisem v ceně 269,- Kč. 

Získejte bělejší zuby o 2-5 odstínů stupnice bělosti do 14 dní a efekt bělení vydrží i několik let.

Více informací a možnost objednání zde.

Zdroj: krasnyusmev.cz