Jestliže jste si na konci léta pořídili bílé botasky a na výlet jste s nimi vyrazili maximálně tak jednou, musíte to před zimou jednoznačně napravit. A stejně jako teplé počasí i vy dostanete druhou šanci. Babí léto, které je s podzimem neodmyslitelně spjato, totiž přináší naprosto jedinečné období. I když je krátké, musíte z něj vytěžit úplné maximum.

S bílými botami si před zazimováním na půdě ještě na několik procházek vyrazíte!

Na barevném listoví se krásně vyjímají

Teplé podzimní barvy a všudypřítomné spadané listí vytváří nádherný obraz, který by mnoho lidí považovalo možná za naprostý kýč. Než ale usednete s dobrou knihou, teplým čajem a dekou do svého oblíbeného křesla, musíte ještě pár svých botasek vytáhnout ven. Ulicemi města, přilehlými parky i zbarvenými alejemi můžete během babího léta procházet dokonce i v té bílé obuvi.

A pokud své smetanově bílé botičky teprve hledáte, začátek podzimu může být ideální příležitostí, jak nakoupit nové favority s parádní slevou. Před nedělním výletem třeba do zámeckého parku tak nejprve navštivte svůj oblíbený obchod a ptejte se na bílé tenisky. My pro vás máme (doslova) pár tipů z Rieker-eshop.cz.

Celobílé krásky

Na přelomu září a října počasí nabízí nádherné přírodní scenérie doprovázené posledními doušky slunce. Právě v této době můžete s chutí sáhnout po dámských bílých botaskách. A pokud nehodláte prošlapávat neprobádané lesní cesty, zůstanou krásně čisté i v tento podzimní čas.

Ulice bývají totiž stále dostatečně udržované, protože se sychravé dny teprve chystají na svůj primetime. Veškeré cesty jsou suché, sluníčko tak akorát hřeje a bílé botky v něm krásně zazáří. Nezapomeňte ale na kombinaci bílé barvy s výraznou podešví - botasky na klínku nebo botasky na platformě u vás zvítězí na plné čáře!

Barevné detaily pro hravé duše

Podzimní krajina je sice plná barev, ale proč jich k tomu ještě pár nepřidat? S těmito detaily uděláte parádu v létě, na jaře i na podzim. Sportovnější look navíc dodává teniskám potřebnou svěžest, díky které na vás nepadne pověstná podzimní melancholie.

Ne tak dočista bílé, přesto s podrážkou jako ten nejnadýchanější obláček.Zdroj: Rieker

Vyzařovat radost můžete nejen v obličeji, ale celým outfitem. A právě k tomu vám tyhle dámské tenisky Rieker nepochybně pomůžou.

Naladit se na novou sezónu nebývá někdy tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Bílé boty v babím létě budou ale ideálním mezikrokem. Tak si pro jedny skočte a užijte si jedno z nejkrásnějších období v roce se vší parádou!

PS: Lehké zašpinění ještě nikomu neuškodilo. Zažloutlá bílá barva má taky něco do sebe!