Dokážou například vyrobit injekci, která ochrání psa proti šesti nemocem najednou. Navíc je zajímavé, že stejná dávka vakcíny 1 ml se aplikuje malé čivavě nebo velkému bernardýnovi, nezáleží na velikosti psa. Vakcína musí být účinná, ochránit ho před onemocněním a neublížit mu. Není divu, že o takové výrobky je zájem v celém světě. Bioveta exportuje více než 200 druhů léčiv téměř do 90 zemí světa za 2 miliardy Kč ročně, od Ameriky až po Japonsko. V Biovetě na různých pozicích, ať už ve výrobě, ve vývoji, v marketingu, pracuje spousta mistrů svého oboru. Pokud se jím chcete stát i Vy, máte jedinečnou příležitost přidat se k těm skutečným. Myslíte si, že jste inteligentní, pracovitý člověk, s chutí vzdělávat se a vydělávat nadprůměrnou mzdu? Pak lepší místo než ve společnosti Bioveta, široko daleko nenajdete.

Zdroj: Bioveta, a.s.

Máte chuť pracovat s těmi nejdokonalejšími přístroji moderní doby, jako jsou bioreaktory, spektrofotometry a naučit se bezpečně manipulovat s viry, bakteriemi nebo zpracovávat farmaceutické suroviny do podoby vysoce účinných gelů, mastí a tablet? Chcete pracovat v čistém, moderním výrobním prostředí pod dohledem skutečných mistrů? Chcete 6 týdnů dovolené? Příspěvek na dojíždění až 10 000 Kč ročně? Jako vánoční dárek Flexi Pass Sodexo v hodnotě 5 000 Kč? Na oběd si denně pochutnávat za pouhých 30 Kč na kulinářských specialitách mistra šéfkuchaře?

Pak vám stačí jen říct, že sídlíme v Ivanovicích na Hané, na ulici Komenského 212 a naše společnost se jmenuje Bioveta, a. s.

Zdroj: Bioveta, a.s.

"Nastoupil jsem do Biovety před 5 lety, dnes se už považuji za mistra svého oboru, pod mým dohledem rostou viry a bakterie přesně tak, jak potřebuji. Kdybyste přišli do naší laboratoře, připadali byste si jako ve sci-fi filmu. V žádném případě bych neměnil, nádhera. opravdu zajímavé a uspokojující" (Mgr. Martin Tkáč).

Mgr. Martin TkáčZdroj: Bioveta, a.s.Mgr. Martin TkáčAutor: Bioveta, a.s.

"Já pracuji na sekci marketingu a prodeje. Mám spoustu obchodních partnerů, musím rozumět spoustě kultur, protože každý můj obchodní partner je v něčem specifický a je z jiného koutu světa. Kromě angličtiny, kterou jsem ovládala, jsem musela zvládnout další jazyk a je to jenom ku prospěchu věci. Myslím si, že zanedlouho ze mě bude mistr svého oboru, mistr businessman" (Mgr. Jana Šnytová).

Mgr. Jana ŠnytováZdroj: Bioveta, a.s.Mgr. Jana ŠnytováAutor: Bioveta, a.s.

Výroba léčiv má obrovskou budoucnost. Mějte ji i Vy. Jsme rostoucí společnost. Ročně přijímáme téměř 100 nových zaměstnanců. Na co čekáte? Přijďte mezi nás.

www.bioveta.cz