Všichni zákazníci, kteří nakoupí ve dnech od 26. do 28. 11. 2021 v obchodech centra Palác Pardubice za více než 1200 Kč, se mohou zúčastnit speciální mega soutěže o hodnotné dárky. Za maximálně dvě účtenky v celkové hodnotě nejméně 1200 Kč na vás čekají skvělé dárky jako batohy, USB klíče, kosmetické balíčky či kulinářské pochutiny. Všechny soutěžní losy jsou výherní, takže jistě neodejdete s prázdnou.

Pokud se budete chtít zapojit do hlavního kola soutěže, stačí k losu přidat své kontaktní údaje a vhodit svůj los do slosovacího boxu. Z něj budou ve středu 1. prosince vylosováni tři šťastní výherci, kteří si odnesou nové jízdní kolo dle vlastního výběru,  Apple iPhone 13, poukázky na nákupy a další hodnotné ceny.

V obchodním centru Palác Pardubice na vás čeká spousta slev a atraktivních slevových nabídek, kterých můžete využít po celý Black Friday Shopping Weekend od pátku 26. 11. do neděle 28. 11. 2021, a to třeba k nákupu vánočních dárků pro vaše nejbližší. I přes nákupní horečku žádá obchodní centrum své návštěvníky o dodržování aktuálních bezpečnostních nařízení. Palác Pardubice nadále dbá na zvýšenou dezinfekci všech společných prostor.

Aktuální informace najdete na www.palacpardubice.cz či na Instagramu @palacpardubice.