Firma s centrálou v Brně se soustředí na pečlivý výběr renomovaných dodavatelů tiskařské technologie, kteří jsou z Německa, Anglie a USA.  Pestré spektrum zkušeností v oblasti potisku výrobků umožňuje Bottling Printing poskytovat zákazníkům taková zařízení, která splňují i ta nejnáročnější kritéria.

BOTTLING PRINTING POTISKNOUCOKOLIV.

OD DROBNÝCH ETIKET PO TUNOVÉ SOUČÁSTKY

Že vám potisk technologiemi jako je CO2, vláknový, 3D, diodový a zelený laser nic neříkají? Bottling Printing dokáže přesně vybrat pro konkrétní materiál tu nejvhodnější, ba co víc, doporučí i technologii pro potisk

v prašném a vlhkém prostředí. Zákazníkům dodá pro konkrétní účel stroje, které jsou ve své třídě nejlepší a lze je propojit s automatickými linkami či pracovištěm. Umí vyřešiti problém, potřebuje-li zákazník doživotní značení kovového ložiska či potisk na krabici, který hodně vydrží a současně jej lze snadno odstranit. Poradí si s aplikací etiket na nerovné povrchy či přes roh.

AUTOMATIZACE A DOKONALÝ SERVIS PRO ZÁKAZNÍKY

Nespornou výhodou služeb Bottling Printing je i to, že vybranou technologii k zákazníkovi dopraví, nainstaluje, otestuje a zaškolí personál. Nebo pomůže s automatizací přímo v provozu u zákazníka (na toto téma pořádá v mikulovském zámku Den automatizace a značení). Firma disponuje 56 členným týmem specialistů, provozuje non-stop zákaznickou linku a nabízí rychlý autorizovaný servis, nejen o něm najdete informacena stránkách www.bprinting.eu.

logoZdroj: www.bprinting.eu