Firma vyvinula nafukovací dezinfekční oblouky a tunely, které jsou vhodné především pro velkoobchody, supermarkety a hypermarkety. Vnitřní šířka i výška obou výrobků je uzpůsobená tak, aby bez problému projely nákupní vozíky i s personálem. Nafukovadla jsou schopni dodávat během několika dnů. Součástí těchto oblouků jsou již nainstalované hadice, trysky a čerpadlo. Dezinfekční brány a tunely připomínají osvěžovače vzduchu a po skočení pandemie se také jako osvěžovače mohou dále používat, pouze se dezinfekční roztok nahradí obyčejnou vodou.

Nafukovadla můžete běžně vídat na festivalech, či soutěžích. Jejich výhodou je především rychlá instalace a snadná manipulace. Nafukovadlo stačí pouze zapojit do elektřiny, ukotvit a během několika sekund je provozu schopné. Vše je dodáváno v praktické přepravní tašce, která se vejde do kufru osobního vozu.

Dezinfekční nafukovadla spotřebují zhruba 20L dezinfekce za půl hodiny, v případě, že je dezinfekce nepřetržitě rozprašována. Rodinná firma se snaží i přes komplikovanou situaci pokračovat ve výrobě i nadále. Rozdělili pracovníky na dva samostatné týmy, které pracují v bezpečné vzdálenosti a pokračují ve výrobě.  

Kubíček VISIONAIR
web: www.kubicekvisionair.com
e-mail: info@kubicekvisionair.com
tel.: +420 736 608 283 | +420 721 450 263
Jarní 2a | 614 00 Brno | Maloměřice a Obřany |

logoZdroj: REKLAMA KUBÍČEK/archiv