Burger Street Festival bude probíhat druhý červnový víkend na horním venkovním parkovišti obchodního centra Nisa Liberec. Servírovat se budou ty nejlepší burgery, hranolky, zmrzliny, sladkosti a nebudou chybět ani drinky. Festival se koná 9. - 11. června a vstup je samozřejmě zdarma.

„Burgery jsou fenomén, který milují malí i velcí. Věříme, že na našem Burger Street Festivalu si najdou ´to své´ všichni a budou odcházet s úsměvem i uspokojenými chuťovými pohárky,“ říká Kateřina Boháčová, marketingová managerka nákupního centra Nisa Liberec a dodává: „A třeba budou mistři streetfoodu inspirací pro kuchaře a kuchařky amatéry a letní grilovačky se promění v degustační zážitky pro jejich nejbližší.“

Zdroj: nisaliberec.cz

Burger Street Festival začíná v pátek 9. června v 10:00 a končí v neděli 11. června v 20:00 hod. V pátek a v sobotu budou mistři streetfoodu připravovat své speciality do 21:00 hod. Návštěvníci se mohou těšit na dokonale vyladěné burgery, zlaté hranolky, delikátní zmrzliny, netradiční sladkosti, nealkoholické nebo míchané drinky a samozřejmostí je i čepované pivo. Chybět nebude ani doprovodný program a soutěže.

Zdroj: nisaliberec.cz

OC Nisa Liberec

Zdroj: nisaliberec.cz