Inspirací pro všechny zmíněné a mnohé další zahradní stavby vám může být designový prvek Playstone a jeho vzorové příklady využití. Je to multifunkční zahradní tvarovka z lehkého betonu, s níž díky důmyslnému tvaru rovnoramenného lichoběžníku a různým doplňkům postavíte téměř cokoliv.

Zdroj: Lias Vintířov

 V symbióze s přírodou

Podobně jako většina ostatních výrobků LiaStone je i Playstone vyrobený z přírodního lehkého keramického betonu, který do zahrady skvěle zapadne. K hlavním výhodám tohoto výjimečného materiálu patří jeho relativně nízká hmotnost. Proti podobným výrobkům z běžného betonu jsou tvarovky LiaStone lehčí až o dvě třetiny. Tuto výhodu oceníte především při stavbě svépomocí a to při každém přiložení. Souznění s přírodou pomáhají umocnit i zemité barvy, v nichž lze Playstone zakoupit. Běžně je k dostání v šedé, červené, okrové a hnědé barvě. 

 Zdroj: Lias Vintířov

Jedna tvárnice, mnoho možností

Playstone můžete na zahradě využít opravdu téměř na cokoliv. Postavíte z něj opěrnou i pohledovou stěnu nebo okrasnou zeď s vegetačními výklenky i bez nich. Pomůže vám zpevnit svah i vytvořit skalku. Bude sloužit jako betonový květináč nebo vysoký záhon. S přidáním betonových a plastových doplňků s ním také vytvoříte praktické posezení, odkládací plochy a podobně. Jak postavit bylinkovou zahrádku a posezení s ohništěm jste mohli vidět třeba v červnovém Prima receptáři. Podívejte se na záznam.

Zdroj: Youtube

 Zdroj: Lias Vintířov

Inspirace i výhodný nákup na webu

Inspirujte se v naší fotogalerii, nebo navštivte web www.liastone.cz, kde najdete nejen inspirativní příklady jeho využití, ale také pravidelné akční nabídky. Objednejte on-line a získejte slevu 10 % na celou objednávku!

Na webu najdete i na další sortiment LiaStone, který zahrnuje více než 20 druhů betonových dlažeb v moderních barvách a ostatní prvky betonové zahradní architektury jako svahové tvárnice, prvky pro stavbu opěrných stěn i betonových plotů a celou řadu doplňků.

 Zdroj: Lias Vintířov