V blízkosti Obchodního centra Plzeň vyrůstá bytový areál V Zahrádkách, kde bude celkově více než 100 nových bytů. Zahájení výstavby areálu začalo na jaře minulého roku. Jeho dokončení se předpokládá ve druhé polovině tohoto roku tak, aby bylo nastěhování možné již na podzim a začátku zimy.

Zdroj: TRIGEMA 

A v jaké fázi v současnosti stavba je? Z celkem čtyř bytových domů probíhají na dvou z nich práce na fasádách a interiéru. V případě dalších dvou dochází k dokončení hrubé stavby. 

Developerská společnosti Trigema aktuálně v rámci projektu V Zahrádkách nabízí jedno, tří a čtyřpokojové byty. Jejich cena začíná již na zhruba 2,2 milionu korun s DPH. Důraz je přitom kladen i na energetické standardy. Projekt je proto také zařazen v energetické třídě B, tedy velmi úsporné. Budoucím rezidentům a jejich hostům zde ale nebudou chybět ani vnitřní garážová stání či parkovací stání na povrchu.

Byt si zde můžete rezervovat online nebo telefonicky, aniž byste museli osobně navštěvovat Klientské centrum. Prodejní nástroje jsou totiž přizpůsobené k uzavírání obchodu na dálku.

Zdroj: TRIGEMA

Prověřená developerská společnost Trigema již v západočeské metropoli v minulosti úspěšně dokončila a vyprodala bytový areál KLR@Plzeň. Lze předpokládat, že V Zahrádkách bude dalším z projektů, který bude obsazen ještě před samotným dokončením stavby. Neváhejte proto co nejdříve kontaktovat naše prodejce.