Zdroj: Pixabay

ATAK Repelent pro celou rodinu je na bázi Eukalyptového oleje - Citriodora (přírodní repelentní látka). Je vysoce účinný proti komárům, klíšťatům a také i proti tropickému hmyzu bez chemie! Aplikuje se přímo na pokožku (obličej, tělo). Je vhodný také pro děti od 6. měsíců a pro osoby s citlivou pokožkou. Repelent působí až po dobu 6 hodin. Osobně jsme jej testovali v přírodě, u řeky, na lodi na řece, v kempu u jezera nebo venku na koncertě a vždy uspěl na výbornou! Komáři se nám vyhýbali a domů jsme přišli bez štípanců.

Zdroj: AgroBio Opava

Máte alergii na prachové roztoče? V hotelu, na chatě nebo doma mějte u sebe přírodní sprej, který pro Vás ihned sníží alergenní zátěž.

Zdroj: Pixabay

ATAK Sprej proti prachovým roztočům obsahuje účinnou látku 9 g/l Margosa-Extrakt Mahalin, která  je čistě přírodního původu. Extrakt je získáván speciálním patentovaným procesem ze semen indického stromu neem. Biocidní účinek přípravku spočívá v tom, že dělá potravu (kožní šupiny) pro prachové roztoče nepoživatelnou. Roztoči tak uhynou hladem a to vede k narušení reprodukční funkce. Je vhodný pro aplikaci v obývacích pokojích, ložnicích a to postřikem přímo na matrace, postele, přikrývky, peřiny, polštáře, koberce, v šatních skříních, na závěsy a další místa. Účinek nastává ihned a přetrvá po dobu 6 týdnů. Ihned po aplikaci se výrazně sníží alergenní zátěž. Je ideální pro celoroční použití. 

Zdroj: AgroBio Opava

Jak udržet dostatečnou hygienu rukou, nádobí nebo prostorů? Pomocí speciálních sprejů.

Zdroj: Pixabay

ATAK Sprej proti bakteriím a kvasinkám je sprej na bázi kapalného alkoholu, který se za cca 15 min. vypaří. Jde o bezoplachovou dezinfekci všech předmětů určených pro styk s potravinami (sklenice, nože, desky, boxy na jídlo, láhve, aj.). Dále je vhodný pro dezinfekci ploch nebo menších prostorů po nemocných zvířat. Pro dezinfekci plochy, pokud se dítě nebo pes vyzvrací do auta nebo v bytě.  Je rovněž vhodný pro dezinfekci sprchového koutu na dovolené (častý výskyt bakterií a kvasinek). Rychlá dezinfekce na bázi alkoholu, který se za několik minut vypaří!

Zdroj: AgroBio Opava

Zdroj: Pixabay

Sprej Prophygrippal je dezinfekční přípravek s vysokým účinkem na viry (obalené i neobalené), bakterie a kvasinky. Aplikace do ovzduší (byty, auta, kanceláře, haly, ordinace, čekárny, aj.), na předměty (kliky, klíče, mobily, madla nákupních košíků, aj.), na plochy (stoly, židle, aj.) Je vhodný i pro zdravotnictví. Má příjemnou vůni.

Zdroj: AgroBio Opava

Více informací najdete na agrobio.cz.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.