Dlouholeté zkušenosti v oblasti gastronomie, rodinná tradice sahající až do roku 1991 i profesionální personál zaměřený na péči o zákazníky jsou zárukou toho, že klienti ve firmách i jednotlivci dostanou na stůl pouze chutné a kvalitně připravené jídlo.

„Naší hlavní naší činností je výroba teplé stravy, vlastníme moderní centrální kuchyně vybavené na nejvyšší gastronomické úrovni, takže nabízíme polévky, hotová jídla, menu, minutkovou kuchyni i jídla na grilu. Ve výrobně studené kuchyně připravujeme bagety, sendviče, saláty, obložené housky, chlebíčky aj., máme i vlastní cukrárnu a pekárnu, nechybí ani technologie na přípravu stravy chlazené, mražené i jednoporcové. Zákazníkům nabízíme výrobky bez konzervantů a chemických látek, výrobky, které chutnají jako „od maminky" a navíc za nižší cenu než v obchodních sítích,“ říká jednatelka společnosti Ing. Petra Kováčová.

Společnost STRAVOVÁNÍ ČAVOJSKÁ s.r.o. dokáže zajistit snídaně, obědy, večeře, mezinárodní kuchyni, balenou stravu, rautové pohoštění, stravovací či nápojové automaty nebo doplňkový prodej, a to vše po sedm dní v týdnu. Jméno firmy i současný management vytvářejí jistotu, že budete kvalitně a profesionálně obslouženi.

„Naši zákazníci si mohou vybrat každý den až ze šesti hlavních druhů jídel, tří polévek, pěti druhů salátů a to v bezobjednávkovém systému výdeje či prodeje teplé stravy,“ doplňuje Ing. Petra Kováčová.

Výhodou je vlastní vozový park pro přepravu stravy, který umožňuje reagovat na požadavky zákazníků operativně, kvalitně a úsporně, možný je návrh dispozičního řešení stravovacích prostor klienta včetně rozmístění gastronomického zařízení či možnost spolufinancování projektu dle dohody.

www.cavojska.cz