Kvalitní nářadí vyráběné v České republice je pověstné svou dlouhou životností. Určitě jste již zaslechli, že známý má v dílně vrtačku ještě po dědovi. Je to Narex a ještě stále jede. Díky tomu si Narex uchoval dobré jméno a zůstal oblíbenou značkou nejen u českých a slovenských řemeslníků. Nynější tuzemská výroba ale těžko konkuruje zahraničním dodavatelům, kteří válcují trh nízkou cenou, bohužel i značně pochybnou kvalitou. Nyní poprvé ve své novodobé historii nabízí Narex své BESTSELLERY za velmi výhodných podmínek. Jedná se o historicky nejatraktivnější cenovou nabídku.

Zdroj: Narex s.r.o.
Kotoučová pila EKP 16 D v systaineru T-Loc. Foto: Narex

Narex vsadil i na známou tvář svého předváděcího technika a školitele Jirky Poláčka, kterého většina prodejců a zákazníků zná z předváděcích akcí, školení a veletrhů. Jirka spolupracuje s Narexem více než deset let a je i nadšeným kutilem v soukromém životě. Načerpal mnoho informací jak z praxe, tak z mnoha školení a výroby. Za svoji kariéru se setkal s nejrůznějšími problémy
a řešeními, které mu přinášejí přímo zákazníci ze své praxe. Nyní doporučuje nejoblíbenější stroje, které by neměly chybět v žádné dílně řemeslníka, ani náročnějšího domácího kutila. Narex sestavil akční nabídku složenou ze svých nejprodávanějších modelů. V nabídce najdete příklepové vrtačky produktových řad E (650 W) a G (760 W), malý akušroubovák (10,8 V, 2 akumulátory 2,0 Ah), úhlové brusky 125 mm (1 200 W) a 150 mm (1 600 W), profesionální listovou pilu, kotoučovou pilu v systaineru T-Loc (profi kufr na nářadí se speciální vložkou pro bezpečné uložení stroje a zámek Loc pro pohodlné skládání systainerů na sebe a jejich transport), řetězová pila (2 000 W), jednorychlostní míchadlo (verze basic – bez metly) a dílenský vysavač vhodný i pro mokré vysávání (25l nádoba).

Zdroj: Narex s.r.o.
Dílenský vysavač VYS 25-21 pro morké i suché vysávání do nejtěžších podmínek. Foto: Narex

Všech těchto deset bestsellerů nyní nabízí s výrazně nižší cenou. Ke každému stroji Jirka Poláček doporučuje i kvalitní značkové příslušenství. Na správné volbě příslušenství může záviset i správné fungování a výkon stroje. Je třeba příslušenství nepodceňovat. Dnes se již mezi bestsellery řadí i praktický hybridní akušroubovák AS 37-LI HYBRO. Cena HYBRA je trvale snížena na 790 Kč včetně DPH (doporučená prodejní cena, u jednotlivých prodejců se může lišit).

Zdroj: Narex
Hybridní akušroubovák AS 37-Li HYBRO s nástavcem SUPER LOCK. Foto: Narex

S Jirkou Poláčkem i celým týmem Narex se můžete potkat na českobudějovickém veletrhu HOBBY, který se koná od 8. do 12. května. Na venkovní ploše si můžete vyzkoušet a prohlédnout kompletní sortiment zboží značky NAREX Professional Tools.

Kompletní nabídku naleznete na www.narex.cz/akce nebo u autorizovaných prodejců.

Zdroj: Narex s.r.o.
Pečeť Autorizovaného prodejce Narex