Většina z nás touží po příjemném místě a prostoru k bydlení, do kterého se rádi vracíme.  Jak si ale vybavit atraktivní a funkční interiér i bez pomoci designéra a bez velkého zásahu do vlastních úspor?  Na e-shopu Creative-home.cz  a Nabytkomanie.cz  za vás vybíráme praktické a designové výrobky od prověřených značek, které vytvoří dokonalou souhru nábytku a bytových doplňků.

Industriální styl je v kurzu
Originální a nadčasový design, původně oblíbený pro svou autentičnost jen v uměleckých kruzích, je dnes doménou převážně velkorysých a luxusních rezidencí. Industriální nábytek si ale můžete pořídit i za rozumné ceny, a přitom nemusíte dlouho hledat. Typické materiály, které k industriálnímu stylu neodmyslitelně patří jsou kov, dřevo a také barvy – černá, bílá a šedá. Pod značkami VASAGLE a SONGMICS najdete cenově dostupné a designové kousky, které povznesou váš interiér do útulné, a přitom jedinečné atmosféry. Nejoblíbenější jsou různé typy úložných regálů, polic, stolků, komod a křesel s využitím po celém bytě.

Industrial pracovnaIndustrial pracovnaZdroj: Quality Shop s.r.o.

Detaily a užitečné kuchyňské doplňky zvýší váš komfort
Říká se, že nejdůležitějším místem a srdcem domova je kuchyně. Její vzhled se dá promyšleně doplnit o funkční a zároveň designové vybavení za příznivé ceny. Kvalitní a zdravotně nezávadné kuchyňské potřeby pro vaření, stolování i skladování potravin pořídíte nyní z pohodlí vašeho domova a v atraktivním designu od značek, které sbírají ocenění po celém světě.  Příjemný prostor pro společné stolování vytvoříte výběrem jídelního stolů a židlí, které je vhodné barevně sladit s okolním vybavením. A praktickými pomocníky i v menších prostorách budou pojízdné regály, organizéry nebo stylové odpadkové koše.

Trendy nábytek za výhodné ceny
Vytvořte si svůj vysněný interiér kombinací stylového nábytku a doplňků do celého bytu. Dejte místnostem nadčasovou eleganci a dopřejte vaši domácnosti designové vybavení za akční ceny, které vás mile překvapí.  V e-shopu Creative-home.cz najdete široký výběr industriálního a skandinávského nábytku do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, jídelny, předsíně, dětského pokoje i domácí pracovny nebo kanceláře. V nabídce nechybí ani bytové doplňky, které dodají vašemu interiéru ten správný šmrnc a praktičtí pomocníci domácnosti nebo vybavení pro posezení na vaší zahradě.

Další nábytek a doplňky značek VASAGLE a SONGMICS najdete na eshopu  Nabytkomanie.cz