Po úspěchu Čokoládového Festivalu 2022, který přilákal více než 10.000 návštěvníků, mají milovníci čokolády ve Slavkově nový termín. Od pátku 15. do neděle 17. září 2023 se na zámku uskuteční Čokoládový Festival s kulinářskou přehlídkou a prodejními stánky s čokoládovými delikatesami. Akce se bude konat na nádvoří a v bočních křídlech zámku. Letos u příležitosti Festivalu uspořádáme také velkou výstavu balónků! Více než 20 000 balónků bude připraveno k vytvoření úžasného vesmírného světa, to vše pro potěšení dospělých i dětí.

Zdroj: ChrisEvents s.r.o.

PA 15/09: 15:00 – 19:00 // SO 16/09: 10:00 – 19:00 //NE 17/09: 10:00 – 17:00

Čokoládový Festival 2023 ve Slavkově pořádaný agenturou ChrisEvents je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, pochutnat si a případně se i přiučit vaření s čokoládou.

U příležitosti čokoládového festivalu bude letos pro děti, ale i pro dospělé, neuvěřitelná výstava balónků. Společnost Balonkar.cz, v jejímž čele stojí úžasný umělec Tomáš Okurek, se usadí v horní jižní části koníren a vyrobí sochy z více jak 20 000 balónků!! Zvolili jsme téma Vesmír. Po vstupu tunelem jako nebe, samozřejmě vyrobeným z balónků, vstoupí návštěvníci do vesmírného světa a vydají se na procházku mezi létající talíře, mimozemšťany, rakety, astronauty, a mnoho dalšího. Všechny balónky jsou vyrobeny ze 100% rozložitelného latexu.

Zdroj: ChrisEvents s.r.o.

Tato výstava bude součástí festivalu čokolády ve Slavkově. Dostanou se na něj pouze návštěvníci festivalu: vstupné bude symbolické, 60 Kč.

Čokoládový Festival se bude konat na nádvoří zámku a v horní severní části koníren. Uvnitř najdete čokolády, čokoládové tabulky, pralinky, lanýže a na nádvoří najdete zase kávu, čokoládové churros, makrónky, pivo, čokoládové maso, pop porn, víno, karamel, italské produkty, vafle a další.

K dispozici bude také pódium a prostor pro děti. Na místě bude k dispozici velký stan, který bude návštěvníkům poskytovat útočiště v případě nepříznivého počasí.

Zdroj: ChrisEvents s.r.o.

Návštěvníkům nabídne 4 hlavní sekce:
- Kulinářskou přehlídku, na které šéfkuchaři významných restaurací předvedou své nápadité recepty
- Prodejní stánky partnerských organizací
- Výstavu balonků
- Dětský koutek

Vstupné činí 90,- Kč (60,- Kč pro seniory/ 60,- Kč pro studenty). Děti do 6 let mají na akci vstup zdarma. Zájemci mohou rovněž soutěžit o volný vstup na Slavkov Čokoládový Festival 2023 na www.cokofest.cz.

Program nabízí mnohem víc. Návštěvníci se mohou těšit na kulinářskou přehlídku od Foodblogerky Květy Vondrákové (Lahodnosti.cz) : kreativní a zdravé vařeni s čokoládou. Děti si budou moct připravit sladké dezerty s Václavem (Mr. Vonka). Chybět nebude ani Jana Pavlusková s její famózní Marmeládou.

Letos pořádáme zajímavou soutěž: při příležitosti Čokoládového Festivalu jsme pro návštěvníka připravili hru o poklad! 5 klíčů k pokladu bude uschováno do zlatých čokoládových pohárků, které si budou moci zakoupit u vstupu za 30 Kč. Ale pozor, pouze jeden z těchto klíčů otevře truhlu s dárky od našich sponzorů a odměnou 5.000 Kč!

Zdroj: ChrisEvents s.r.o.

Návštěvníci budou mít možnost ochutnat a zakoupit různé druhy čokolád u více než 25 stánků: ČokoKebab, ČokoFontana, Kamelie – víno z Francie, Mr.Vonka, Jablíčko, , Čo-Xo, Čokoládovna Janek, Šmakujto, Koruna pralinky, Chocothopia, Judith sweet art, Kamila Chocolates a mnoho dalších.

Pro děti bude opět připravený stánek s malováním na obličej, nejlepší balonkář v republice Tomáš Okurek a jeho vystoupení, stánek s malováním čokoládou a barevným pískem.

Pokud chcete ochutnat čokoládové pivo, čokoládový kebab, ovoce s čokoládou a mnoho dalšího, co si doma jen tak nepřipravíte, zapište si termín 15.– 17. 09. 2023 do svých kalendářů.

Kontakt:
Čokoládový Festival
Agentura ChrisEvents s.r.o.
Kovářská 488/16, 190 00 Praha 9-Libeň
www.cokoladovy-festival.cz

Zdroj: ChrisEvents s.r.o.