O novince jsme hovořilis vedoucím provozu a servisu čerpacích stanic společnosti ČSAD Hodonín a. s. Martinem Miklem.

Proč jste vybudovali nové mycí centrum právě ve Veselí nad Moravou?

Ve Veselí fungovala naše myčka od devadesátého osmého roku. Proto jsme tam chtěli vybudovat novější a ekologičtější myčku a prospět tím i městu.

Pro jaká vozidla mohou řidiči mycí centrum využít?

Nové mycí centrum je určeno pro vozidla do 3,5 tuny, tedy pro osobní vozy a malé dodávky. Jde o bezkontaktní mycí linku se třemi boxy.

Kterými programy nové mycí centrum disponuje?

Myčka má osm programů. Některé jsou na předmytí, mytí či oplach. Specialitou linky je možnost využití osmotické vody (takzvané „mrtvé“ vody) pro oplach vozidla. Po něm nezůstávají na povrchu vozu zaschlé kapky z vodního kamene. Mimo to mohou motoristé na lince využít i novou pračku koberečků.

Přijede-li řidič na vaši novou linku poprvé a nebude-li si vědět rady s její obsluhou, kdo mu pomůže?

V letním prázdninovém období tam máme brigádníky. Zákazníkům radí, včetně toho, jak mohou služby v mycím centru uhradit, ať již jde o platbu v hotovosti, kartou či žetonem, který lze koupit na čerpací stanici. Potřebné informace k mycímu centru poskytne i obsluha čerpací stanice.

Na čerpací stanici dále funguje i klasická kartáčová mycí linka, řidiči mohou natankovat standardní paliva – benzín, naftu, LPG a AdBlue a nakoupit v shopu.

Chystáte ještě nějaké další novinky?

Ano, ve Veselí nad Moravou provozujeme veřejnou čerpací stanici od roku 1995 a již probíhá modernizace veškerých služeb. Město Veselí se dynamicky mění a naše společnost chce k tomu také přispět.