Co si máme vybavit pod projektem Čtyřlístek 2020? 
Je to projekt na podporu zdravotníků v tomto těžkém období. Oslovili jsme firmy z Opavska a okolí, zda by nechtěly věnovat své produkty k tomuto účelu. Z těchto produktů následně tvoříme balíčky a rozvážíme je do nemocnic pro covidová oddělení. Věříme, že pro zdravotníky bude velkou psychickou podporou to, že na ně myslíme a jejich práce si vážíme.

Zdroj: zadavatel inzerce

Jak vznikl tento nápad?
Vznikl proto, že se nás tato situace dotkla osobně. Hodně lidí v našem okolí se covidem nakazilo. Bohužel ne u všech šlo o lehký průběh a jeden z našich nejbližších je v péči JIP Fakultní nemocnice v Ostravě, jelikož potřebuje konstantní péči. Vnímáme, že péče o pacienty na covidovém oddělení je pro zdravotníky velmi náročná, a to nejen z důvodu přeplněných kapacit a nedostatku personálu. Proto jsme chtěli v této náročné době vytvořit projekt, který má smysl.

Reagují firmy, které jste oslovila a požádala o spolupráci, vstřícně?
Byla jsem mile překvapena, že většina oslovených firem se do projektu zapojila. Uvědomuji si, že i tyto firmy jsou současnou situací zasaženy. Tímto bych jim chtěla moc poděkovat za podporu.

Zdroj: zadavatel inzerce

Které firmy se do projektu zapojily?
Jedná se o firmy Herbamedicus, s.r.o., REJ Food s.r.o., DELIKOMAT s. r. o., Green Print CZ s.r.o., FYTOPHARMA spol. s r.o., INSPORTLINE, SEMIX PLUSO, spol. s r.o., Lama energy a.s., Opavský a hlučínský Deník, Obec Chlebičov, Team 4 you s.r.o., Balsamis Apotheke s.r.o., GTQ, s.r.o.- řecké delikatesy, Moonment s.r.o., Grafiko s.r.o., Secalo a.s., OPTYS s.r.o., Nábytek z kartonu s.r.o., Milkeffekt s.r.o., Laura coffee, Chaukiss, DJUSU Company s.r.o., Medová chaloupka, White s.r.o. – EREBOS, Víno CIBULKA, Jana Palle s.r.o., SONNENTOR s.r.o., GAPPAY s.r.o., RANDORI s.r.o., Partners, Syncare Plus, s.r.o. 

Zdroj: zadavatel inzerce
Do kterých zařízení balíčky poputují?
Cílem bylo podpořit zdravotníky v našem kraji. Balíčky tak rozvezeme do Fakultní nemocnice v Ostravě, Slezské nemocnice v Opavě, Psychiatrické nemocnice v Opavě, do nemocnic v Krnově, Havířově a Frýdku-Místku.

Seznam Firem:
1.      Herbamedicus, s.r.o.
2.      REJ Food s.r.o.
3.      DELIKOMAT s. r. o.
4.      Green Print CZ s.r.o.
5.      FYTOPHARMA spol. s r.o.
6.      INSPORTLINE
7.      SEMIX PLUSO, spol. s r.o.
8.      Lama energy a.s.
9.      Opavský a hlučínský deník
10.  Obec Chlebičov
11.  Team 4 you s.r.o.
12.  Balsamis Apotheke s.r.o.
13.  GTQ, s.r.o. - řecké delikatesy
14.  Moonment s.r.o.
15.  Grafiko s.r.o.
16.  Secalo a.s.
17.  OPTYS s.r.o.
18.  Nábytek z kartonu s.r.o.
19.  Milkeffekt s.r.o.
20.  Laura coffee
21.  Chaukiss
22.  DJUSU Company s.r.o.
23.  Medová chaloupka
24.  White s.r.o. – EREBOS
25.  Víno CIBULKA
26.  Jana Palle s.r.o.
27.  SONNENTOR s.r.o.
28.  GAPPAY s.r.o.
29.  RANDORI s.r.o.
30.  Partners
31.  Syncare Plus, s.r.o. 

Zdroj: zadavatel inzerce