Petr Benčík, náš velký oblíbenec, bavič, charakter a hlavně skvělý cyklista, bývalý olympionik, se k nám po roce vrací v plné formě, protáhnout peloton na pohodové vyjížďce kolem Hradce Králové! Chcete být u toho? Přidejte se k nám! Stojí to jen natrénovaná lýtka a sobotní čas obědu!

A pokud si na okruh netroufnete, klidně nás můžete podpořit skvělou atmosférou, před prodejnou bikero. Startovat od ní budeme hned po desáté hodině…

Co můžete očekávat? Pohodové, ale svižné tempo, cestu rovinatým profilem kolem Hradce Králové, se zastávkou na občerstvení. Projedeme asfalt městských lesů, navštívíme okolí Borohrádku, podíváme se k Opočnu a Třebechovicím pod Orebem.

Doporučujeme výslovně silniční kolo a hlavně přátelskou náladu! Minulé vyjížďky panovala parádní atmosféra a letos to chystáme zopakovat!

Zdroj: bikero.cz s.r.o.

Tak neváhejte a přidejte se. Samozřejmě se budeme těšit i na podporu fanoušků akce před prodejnou bikero, odkud se vyjíždí. Nejen pro ně máme připraveny zajímavé slevové akce na sortiment z oblasti silniční cyklistiky.

Harmonogram akce:

  • sraz před prodejnou bikero 9:45
  • plánovaný start 10:00 – 10:30
  • plánovaný návrat 13:00
  • délka trasy 70 – 75 km

Těšíme se na všechny! Doražte podpořit akci už 2. června před prodejnu bikero v Novákových garážích (Náměstí 5. května 835/10, Hradec Králové).

Zdroj: bikero.cz s.r.o.