Na sortiment, který potřebují mít bratři Vondráčkové vystavený, je zbrusu nová prodejna naprosto ideální. „Tady je to lepší, větší a hlavně světlejší,“ notují si bratři. Kromě více prostoru se návštěvníci cykloprodejny mohou od poloviny dubna těšit i na něco neobvyklého. V horním patře se v současné době buduje trať působící jako skutečná silnice. „Naši klienti si tak budou moci kolo vyzkoušet přímo na prodejně,“ říká Tomáš.

O kolo se postarají

V nové prodejně si lidé prohlédnou všechny kategorie jízdních kol a elektrokol. „Pokud si někdo vybere kolo, které není skladem na této pobočce, není problém vybrané kolo přivézt na vyzkoušení z jiné pobočky,“ říká Roman. Cyklo Vondráček najdou lidé totiž nejen v Karlových Varech, ale i v Plzni, Sokolově nebo v Chomutově. Zákazníkům nabízí také kompletní sortiment, od oblečení po různé doplňky, servis a půjčovnu kol. „Pokud jde například o lázeňské hosty, kola můžeme dovézt rovnou do hotelu,“ zmiňují bratři. Půjčit si můžete od normálních „pevňáků“ po celoodpružená kola až po silničky, a to vše i ve formě elektrokola. „Pokud uvažujete o koupi nového kola a nejste si jistý správné volby, můžete si na našich prodejnách zapůjčit na vyzkoušení testovací model různých kategorií,“ dodává Tomáš.

Spousta značek, stačí si vybrat

Prodejna v Karlových Varech je zaměřena především na značku Specialized. Rozrostli se ale i o značky jako Cannondale, Mongus, GT a další. „Nabízíme také elektrokola značky Lectron a Crussis. Ta jsou cenově dostupnější,“ říkají. Elektrokola jsou totiž rok od roku oblíbenější. Stávají se technologicky vyspělejšími, s delším dojezdem, silnějšími motory a lepší geometrií a tím jsou atraktivnější i pro mladší generace.

Na výběr je i celá řada dětských kol v různých cenových relacích. Podle majitelů jsou velmi oblíbená lehká dětská kola. Děti se potom soustředí na jízdu a nemusí se tolik dřít. „Díky lehkému kolu se vaše dítě na kole stane suverénním jezdcem a cyklistika se pro něj stane zábavou, na kterou se bude vždycky těšit,“ říkají oba s úsměvem.

Cyklo Vondráček 

Zdroj: Cyklo Vondráček s.r.o.