Darujte poukaz na služby  je možný uplatnit na nákup skipasu, nebo na služby půjčovny, lyžařské školy či servisu SKI ARÉNA SPORT. Poukaz zasíláme emailem, stačí ho vytisknout a předložit na pokladně.

SKIARÉNA JIZERKY
Ski areály Tanvaldský Špičák, Severák a Bedřichov nabízí v rámci Jizerských hor nabízí celkem 17km sjezdovek, 21 lyžařských vleků, 2 lanové dráhy, 4 pohyblivé koberce a 1.300 parkovacích míst. V každém ze ski areálů provozujeme lyžařskou školu a půjčovnu pod názvem SKIARÉNA SPORT. Tyto služby naleznete vždy v centru samotného areálu, vedle pokladen a kousek od nástupu na lyžařské vleky či lanovky.

Zdroj: Skiaréna Jizerky

Tanvaldský Špičák
Největší lyžařský areál v Jizerských horách. Od roku 2018 jsou v areálu dvě 4-sedačkové lanové dráhy. Na Tan. Špičáku 1 se jedná o neodpojitelnou 4-sedačkovou lanovou dráhu Doppelmayer, na Tan. Špičáku 2 pak na vrchol vede odpojitelná 4-sedačka s bublinou od firmy Leitner.

V průběhu léta jsme provedli generální opravu zasněžovacích rozvodů vody a elektřiny na Turistické sjezdovce. Pořídili jsme 25 kusů automatických zasněžovacích tyčí od firmy Supersnow, které nově budou zajišťovat dostatek sněhu na této sjezdovce.

Dále jsme v letošním roce v Rakousku zakoupili technologii odpojitelné 4-sedačkové lanové dráhy od firmy Leitner. Na rok 2024 chystáme stavbu této lanovky namísto neodpojitelné lanovky na Špičáku 1.

Zdroj: Skiaréna Jizerky

Severák
Ski areál se nachází v Hraběticích v Jizerkách, nabízí 10 lyžařských vleků a jeden pojezdový koberec. Areál nabízí výborné podmínky pro výuku malých i dospělých lyžařů.

Na jaře roku 2024 zahájíme práce na rozšíření objektu Malé Arniky. Zvětšíme prostor pro lyžařskou školu a půjčovnu, která bude vybavena zcela novými lyžemi. V nových prostorách vznikne úschovna věcí – skidepot. Dále v nových prostorách počítáme s vybudováním bufetu. Nový objekt vznikne také u lyžařských vleků na Kampě. Návštěvníci zde naleznou novou odpočívárnu a WC.

Zdroj: Skiaréna Jizerky

Bedřichov
Ski areál nabízí 6 lyžařských vleků a pojezdový koberec. Pro večerní lyžování se využívá poma na Malinovce. Přímo v centru ski areálu na Malinovce je též umístěn dětský vlek a pojezdový koberec s odděleným prostorem pro výuku.

Před letošní zimní sezónou jsme pořídili nový stroj na úpravu sjezdových tratí. Konkrétně se jedná o rolbu Prinoth Leitwolf a dále jsme posílili zasněžování, kdy v areálu přibyla děla pro výrobu umělého sněhu.

Zdroj: Skiaréna Jizerky

Zdroj: Skiaréna Jizerky

Zdroj: Skiaréna Jizerky