Ponožky k Vánocům jsou ohrané. Ale co Adjustační ponožky?
Adjustační ponožky totiž nejsou obyčejné ponožky z jemné bavlny s příměsí polyesteru a elastanu. Když si je nasadíte, máte holé prsty. Jak je to možné? Místo klasické špičky obsahují Adjustační ponožky meziprstní oddělovače.
Prsty v ponožkách máte tak vtipně roztažené od sebe. A v tom je celý ten vtip. 

Právě meziprstní oddělovače zajistí protažení prstů a svalů v chodidlech, zlepšení krevního oběhu a uvolnění napětí v nohách. Po pár minutách doslova ucítíte úlevu. A při pravidelném nošení Adjustačních ponožek v krátké době zpozorujete, že se vaše nohy budou cítit mnohem lépe a bolesti budou ustupovat. 

Adjustační ponožkyAdjustační ponožkyZdroj: Pro-nožky Original s.r.o.

Nohy bohužel bolí skoro každého
S narůstajícím věkem vás může bolet kde co. Nohy toho jsou jasným důkazem. Aby vás spolehlivě nosily co nejdéle, je potřeba věnovat jim náležitou péči. Nošení podpatků a obecně úzké, neprodyšné a tvrdé obuvi, celodenní stání či sezení, přílišná fyzická aktivita, nadváha nebo třeba těhotenství dávají vašim nohám zabrat. 

To se obvykle projevuje v podobě pravidelných bolestí nohou, otoků, pocitu těžkých či studených nohou nebo třeba křečových žil. Neřešení těchto signálů může pak vést k deformitám nohou, jako jsou například:
● vbočené palce
● kladívkové prsty
● ploché nohy
● patní ostruha
● a další

 Adjustační ponožkyAdjustační ponožkyZdroj: Pro-nožky Original s.r.o. 

Adjustační ponožky jsou jednou z cest, jak svým nohám pomoct před všemi zmíněnými zdravotními neduhy. Dokonce je doporučují i sami používají fyzioterapeuti a podologové především jako pasivní doplněk stávající léčby
a samozřejmě jako součást prevence zdravých nohou.

Ideální na relax u vánočních pohádek
Adjustační ponožky nejsou určeny do bot, ani pro běžnou chůzi. Největší službu vám udělají v uvolněné poloze, například při sezení, ležení či dokonce během spánku. Ve chvíli, kdy je máte na sobě, děláte pro své nohy velký kus práce
a přitom můžete odpočívat třeba u televize. 

Adjustační ponožky jsou kvalitním patentovaným výrobkem designovaným v USA a dělají službu spoustě lidem po celém světě, o čemž svědčí pozitivní ohlasy v recenzích. Při pořízení třech a více párů Adjustačních ponožek získáte automaticky slevu 20 %. Můžete tak obdarovat hned několik blízkých najednou.

 Adjustační ponožkyAdjustační ponožkyZdroj: Pro-nožky Original s.r.o.