Jaké jsou hlavní benefity kolekce DAYBORO?

Kolekce DAYBORO je vyrobena z unikátního materiálu TRIFIBETEX®, jenž je kombinací přírodní bavlny a syntetických vláken polyesteru a spandexu. Kromě skvělého vzhledu a pohodlí je kolekce Dayboro navíc vybavena celou řadou praktických vychytávek:

  • Zesílený materiál na namáhaných místech
  • Reflexní prvky zajišťující vaši bezpečnost i za snížených světelných podmínek
  • Praktická poutka a kapsy na nářadí i mobilní telefon
  • Flexibilní systém v pase, který zajišťuje, že vám kalhoty perfektně padnou jak ve stoje, tak vleže

Pracovní oděvy DAYBORO jsou dostupné v široké škále velikostí, navíc je možné si vybrat z celkem 6 atraktivních barevných kombinací.

kolekce DAYBORO si může vybrat opravdu každý, ať už hledá montérkové kalhoty na halu nebo kraťasy do horkých letních dnů. V zimě pak zahřeje prodloužená zimní bunda nebo zimní pilotka.

TRIFIBETEX® - materiál umožňující naprostou volnost pohybu

Čím je kolekce DAYBORO tak jedinečná? Běžná zkušenost většiny uživatelů pracovních oděvů je podobná. Praktický svršek, který má plnit především svou ochranou funkci.

U kolekce DAYBORO tomu je však jinak. Pracovní oblečení samozřejmě splňuje svou primární funkci, kromě toho je však velmi pohodlné a velký důraz je kladen i na stránku designu.

Materiál TRIFIBETEX® - kombinace přírodního a dvou syntetických vláken zajišťuje maximální komfort a flexibilitu pohybu při jakékoliv práci.

  • Bavlna – přírodní vlákno, které tvoří téměř dvě třetiny tkaniny TRIFIBETEX, zajišťuje velmi příjemný pocit na dotek, vysokou prodyšnost a výbornou savost materiálu.
  • Polyester – průmyslově vyráběné vlákno, které se podílí na nové tkanině ze 35 %, zvyšuje pevnost, a zároveň dodává tkanině tvarovou stabilitu, odolnost proti ušpinění a celkově zvyšuje životnost výrobku i při častém praní.
  • Spandex – materiál charakteristický skvělou vlastností. Dokáže se v napětí natáhnout až na dvojnásobek své původní délky a posléze navrátit do původního rozměru. Oděvy vyrobené ze tkaniny TRIFIBETEX tak jsou pohodlné, ať už pracujete v leže, v sedě nebo vaše práce vyžaduje široký rozsah pohybu.

Pracovní oděvy DAYBORO splňují náročné požadavky na vysoký komfort nošení, snadnou údržbu i dlouhou životnost.