Děkujeme zejména generálnímu partnerovi ČSOB NA ZDRAVÍ, hlavním partnerům Jaderné elektrárně Dukovany - Skupina ČEZ, běžeckým speciálkám TRIEXPERT, japonské sportovní značce MIZUNO, montovaným systémům MILT, státnímu podniku POVODÍ MORAVY.

Díky patří i samosprávným orgánům Statutárnímu městu Brnu a Jihomoravskému kraji.

Bohužel 11. ročník Běhu kolem Brněnské přehrady "ČSOB Vokolo priglu 2020" se nám v letošním roce nepodařilo realizovat. Nouzový stav a ochranná opatření nám znemožnili závod zorganizovat v řádném i náhradním termínu. Ekonomické ztráty se nám podařilo z velké části pokrýt díky podpoře dárců a hlavně našich partnerů, kteří nás podrželi nad hladinou "Brněnského móře" :).

VOKOLO PRIGLU - poděkování partnerůmZdroj: vokolopriglu.cz

Že jsou naši partneři stále pozitivně naladěni, dokládají i slova tiskového mluvčího našeho partnera  Jaderné elektrárny Dukovany- Skupiny ČEZ pana Jiřího Bezděka: „Společně s pořadatelem jsme do poslední chvíle čekali a doufali, že se bude moci závod uskutečnit. Letošní rok tomu nepřál, ale věřím, že díky společné energii tento rok zvládneme a doběhneme ve zdraví a plné síle do příštího ročníku“.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

Zdroj: vokolopriglu.cz