Prodejna Dermacol v Pardubicích je pokračováním úspěšného konceptu zážitkového nakupování, se kterým společnost přišla v roce 2014. Značka, která byla celá desetiletí vnímána jako synonymum make-upu, tímto krokem doslova "zhmotnila" kompletní nabídku svých produktů na jediném místě. Zároveň jasně ukázala, že z legendy je dnes moderní společnost, schopná svým zákazníkům nabídnout skutečně komplexní péči o krásu.

Ilustrační foto.Zdroj: Dermacol

Tak jako ve všech značkových prodejnách Dermacol, i v pardubickém obchodním centru Atrium Palác, najdete více než 250 odstínů laků na nehty, 198 očních stínů, 68 odstínů make-upu či více než 101 odstínů rtěnek a barev na rty. Přibližně polovina prodejní plochy patří vysoce kvalitním produktům pleťové a tělové kosmetiky. Ta se dodnes vyrábí v brněnské továrně a pyšní se tak stále cennějším původem „Made in Czech Republic“.

Ilustrační foto.Zdroj: Dermacol
V nabídce jsou i exkluzivní výrobky, ke kterým se zákazníci v běžných kamenných obchodech nedostanou. Mezi nimi kolekce 16 parfémů Dermacol, jejichž prezentaci vytvořil český výtvarník Bořek Šípek, vůně do bytu či různé limitované edice výrobků. Prodejna Dermacol slouží i jako studio, kde vyškolený tým vizážistů nabízí odborné poradenství při výběru kosmetiky a líčení na všechny příležitosti. Zároveň funguje jako odběrné místo pro objednávky z e-shopu www.dermacol.cz.
V duchu naší firemní filozofie „S láskou ke kráse měníme svět“ se snažíme i běžné nakupování kosmetiky posunout na novou úroveň smyslového zážitku. Ten vytváří právě jedinečný koktejl barev a vůní Dermacol, koncentrovaný na jediném místě," říká Valéria Gazdová, marketingová ředitelka značky Dermacol, a dodává: „Bonusem jsou různé prodejní a slevové akce, které exkluzivně organizujeme právě pro zákazníky našich kamenných prodejen."

Ilustrační foto.Zdroj: Dermacol

Ilustrační foto./Foto: Dermacol
Dermacol otevřel své první dvě značkové prodejny koncem roku 2014 v Praze, čímž symbolicky vstoupil do následujícího jubilejního 50. roku své existence. V roce 2016 pak přibyly další dvě prodejny v Ostravě a letos i ve Zlíně. Do konce léta 2019 plánuje Dermacol otevřít ještě prodejnu v Brně. Pražskou síť posílí obchod v centru a Atrium Flora. Dermacol zároveň provozuje čtyři prodejny na Slovensku (Bratislava, Prievidza, Žilina a Košice).

KONTAKT: Studio Dermacol - Atrium Palác, Masarykovo nám. 2799, Pardubice 530 02
Přízemí (mapa), telefon: +420 702 238 686, e-mail: studioPAP@dermacol.cz

OTEVÍRACÍ DOBA: pondělí až sobota: 9:00 - 21:00, neděle: 10:00 - 21:00