Mlsání řízené, nebo nezřízené?
Za hyperaktivitou a zhoršenou ovladatelností dětí stojí většinou nadbytek bílého cukru. Nejsou to ani barviva a aromata v bonbonech, ale právě cukr. Bezpečné křupky FAMILY SNACK, doma jim říkáme „familky", jsou z čistě přírodních surovin, bez lepku a chemie, cukr je minimalizován nebo úplně nahrazen sladem.

Co s bílými jedy? Omezovat!
Když zakážete dětem mlsání, vykoledujete si tak akorát příležitostnou neřízenou katastrofu. Kolik bílých jedů snědí naše děti každý den? Patří mezi ně cukr, sůl, bílá mouka. Na dětech vidíme, jak rodina rozumí výživě. Nezdravé mlsání zdraví přímo ovlivňuje – následkem je obezita, cukrovka 2 typu, hyperaktivita a řada jiných poruch. Cílem každé maminky je: dítko si má pochutnat a zůstat zdravé, v kondici.

Kroužek z čisté rýže jen s přídavkem sladu – bezpečné první kousání pro nejmenší děti

Ne každá pochoutka z nepřeberného množství snacků plných kalorií, tuků a občas i chemie prospívá. Dokonce se diskvalifikovaly i dětské piškoty. Z dříve běžného „prvního kousání" a oblíbené sladkosti se stala v rukou globálního průmyslu nechutná šedivá hmota plná lepku a cukru. Naštěstí máme místo piškotů na výběr pro děti i dospělé lepší mlsky. Řešení nabízí jednoduché extrudované i plněné křupky FAMILY SNACK.

Příkladem opravdu přitažlivého mlsání bez špatných účinků jsou dobré extrudované pamlsky. Vyznačují se až nulovým obsahem tuku, nízkým obsahem škodlivých cukrů a přesto sladkou chutí. Dětem výborně chutnají, těm nejmenším, poté batolatům, ale taky puberťákům. Návyk na příznivě působící „dlouhé" cukry od útlého dětství si pak člověk nese do dospělosti, nevystavuje se do budoucna potřebě diet, hubnutí a jojo efektu. Více informací o zdravých křupkách zde.

Rýžové a kukuřičné koextrudáty s pravou čokoládou, pravými jahodami, karamelem

Nutné zlo i naděje
Většina dětí dostává sladkosti. Dříve nebo později si je vyprosí, vybrečí nebo vydupou. Cukr zkrátka vyvolává závislost, je to v nás zakořeněno z dob dávno minulých, kdy cukr a příjem energie byly otázkou přežití.
Kombinace dobré a zdravé existuje. Extrudované potraviny už nejsou kompromis mezi chutí a výživou. Dnešní FAMILY SNACK dětské i dospělácké, plněné, sladké i slané jsou plné tradičních chutí, jako od babičky.
Nezbývá než ochutnat a přesvědčit se. Z řady FAMILY SNACK si vybere každý člen rodiny.
Tento týden je ochutnávka zvláště příjemná, familky se dají koupit neuvěřitelně levně v akcích.